Strona główna Sembella

Sembella

Do -30% na wybrane materace Sembella

0
Do -30% na wybrane materace Sembella

Chcesz zadbać o zdrowy sen i cieszyć się z budzenia się o poranku wyspanym i wypoczętym? Skorzystaj z promocji do -30% na wybrane materace Sembella. Rabat obowiązuje od 03 grudnia 2018 roku do 15 marca 2019 roku.

Promocją objęte są materace: Samba, Smart Natura Modulia Multi, Smart Enduro Modulia Bultex, Modulia Cloud ComFEEL Drift, ComFEEL Speed, w rozmiarach 80x90x200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200. Materace pochodzą od renomowanego producenta, który dba o jakość i precyzję wykonania. Sembelle działa na rynku od ponad 20 lat. Materace są do nabycia m.in. w Meble Daniela Nawrot. Firma działa na rynku od 1991 roku i proponuje szeroki wybór mebli w różnych stylach, m.in. nowoczesnym. Oferuje meble do sypialni i gabinetu.

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości materaca, promocja Sembella powinna Cię zainteresować. Wejdź na https://sembella.pl/ i sprawdź szczegóły. Materace w aktualnej promocji możesz kupić zarówno u producenta, czyli na stronie Sembella lub w sklepie meblowym Meble Daniela Nawrot.

Agata Meble: Materace taniej o wartość podatku VAT

0

Do końca roku, czyli aż do 31 grudnia w salonach Agata Meble można kupować wybrane materace taniej o wartość podatku VAT. Ofertą objęte są produkty stworzone przez firmy: Sembella, Hilding i Janpol. Podczas dokonywania konkretnych zakupów sklep udziela rabat w wysokości 18,7% od ceny detalicznej brutto na materace w standardowych rozmiarach.

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej sprzedawcy: https://www.agatameble.pl/wszystkie-materace-sembella-hilding-janpol-taniej-o-wartosc-podatku-vat-12-31122016?utm_source=agatameble&utm_campaign=materace-sembella-hilding-janpol-taniej-o-wartosc-podatku-vat&utm_medium=karuzela&utm_content=materace-sembella-hilding-janpol-taniej-o.

Sposób na dobry sen może okazać się wyjątkowo prosty. Czasami wystarczy po prostu znaleźć wygodny materac, co w salonach Agata Meble może okazać się obecnie znacznie prostsze i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Śpij wygodnie dzięki materacom z Agata Meble

0

Nie tylko długość, ale również jakość, a więc także wygoda mają znaczenie podczas zażywania codziennej dawki snu. Słowem, nie można sypiać byle gdzie i byle jak. Na szczęście wcale nie musimy tego robić.

Warto zadbać o higienę snu, ponieważ wpływa ona bezpośrednio na jakość naszego życia, o czym zapewne już niejeden raz mieliśmy okazję się przekonać. Już w najbliższy weekend, tzn. 4-5 czerwca, w salonach Agata Meble można będzie skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie… snu właśnie. W każdym z nich obecny będzie bowiem ekspert, który pomoże dobrać materac najlepiej dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Specjaliści będą występować w imieniu producenta materacy SEMBELLA, który bardzo troszczy się o jakość sprzedawanych przez siebie wyrobów. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy: https://www.agatameble.pl/materace-sembella-profesjonalny-doradca-04-05062016. Nie można tego przegapić!

Komfortowy sen, to zdrowy sen! Promocja na materace Vita w Agata Meble

Komfortowy sen, to zdrowy sen! Promocja na materace Vita w Agata Meble

Kto się wysypia, ten ma więcej energii na działanie w ciągu dnia. Dlatego też tak ważny jest zdrowy sen, który zapewnić sobie można, wybierając odpowiedni materac i do niego stelaż.

Teraz można skorzystać z promocji na materace Vita Sembella, która dostępna jest w salonach meblowych Agata Meble. W promocji można nabyć Materac DUAL, a dodatkowo w jego cenie, klienci otrzymają stelaż Natura NV. Na materace Vita Sembella udzielana jest gwarancja, aż na 5 lat.

Promocja będzie trwać do 16 listopada, chyba że wcześniej zostaną wyprzedane zapasy magazynowe. Szczegóły promocji są dostępne na stronie http://www.agatameble.pl/produkty/promocje/promocja-stelaz-w-cenie-materaca .

Porady ortopedy w salonach meblowych Agata!

Porady ortopedy w salonach meblowych Agata!

Sen to podstawa zdrowia. Aby taki sen sobie zapewnić, należy wybrać odpowiedni materac i stelaż. Teraz można to zrobić z pomocą ortopedy, który wyjaśni jak bardzo ważny jest materac dla kręgosłupa i jak go dobrać do swoich indywidualnych potrzeb.

Salony meblowe Agata wyszły naprzeciw potrzebom swoich klientów, organizując spotkania ze specjalistami. W każdym z salonów odbędą się dni porad, kiedy to lekarz ortopeda oraz przedstawiciel producenta materacy Schlaraffia oraz Sembella, będą udzielać fachowych odpowiedzi na pytania, dotyczące jakości materacy oraz tego, jak je właściwie wybrać.

Jest to nowa akcja, dzięki której można będzie świadomie dokonać wyboru materaca oraz zapewnić sobie zdrowy sen. Więcej szczegółów na stronie internetowej

http://www.agatameble.pl/produkty/promocje/wyprzedaz-kompletu-savona-1 .