Meble ze skóry

Strona główna Meble ze skóry

Abar Home Meble włoskie – nowoczesność i klasyka

Abar Home Meble włoskie – nowoczesność i klasyka

Salon meblowy Abar Home zajmuje się sprzedażą importowanych mebli włoskich. W salonie znajdują się meble znanych włoskich producentów, a wybierać można spośród modeli utrzymanych w stylu klasycznym lub nowoczesnym.

Oferta salonu meblowego Abar Home jest dość atrakcyjna, ponieważ właśnie teraz wiele z oferowanych zestawów meblowych jest w promocyjnych cenach. W obecnej ofercie można nabyć sofy włoskie z rabatem, który wynosi aż 50% ceny normalnej. Meble wykonane są ze skóry naturalnej dobrej jakości, dostępnej w różnorodnej kolorystyce. W rabatowej ofercie znajdują się także zestawy mebli do jadalni, składających się ze skórzanych krzeseł oraz przeważnie szklanych stołów.

Oprócz tego w salonach Abar Home można także kupić fotele o nowoczesnym designie. W ofercie znajdują się również sofy ze zwykłych obić tapicerskich dobieranych zgodnie z potrzebami klienta, jak również wybierać można spośród meblowych kompozycji ściennych. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie http://www.mebleitalia.pl/mi_wyprzedaz.php .

Agata – 20 rat 0%

Agata – 20 rat 0%

Bywa, że umeblowanie mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Ograniczone fundusze nie muszą być przeszkodą w zmianie wystroju mieszkania, ponieważ właśnie teraz trwa bardzo atrakcyjna promocja w Agata Meble.

Tylko do 26 stycznia będzie można skorzystać z trwającej w Agata Meble promocji. Tylko teraz można kupić meble na raty na bardzo korzystnych warunkach. Przede wszystkim Zakup może być rozłożony na 20 rat, które nie są oprocentowane. Dodatkowo Agata Meble  w promocji oferuje możliwość opóźnienia rozpoczęcia spłaty kredytu o cały miesiąc. Wybierać można spośród wszystkich wystawionych w salonie zestawów meblowych. Warto wiedzieć, że oprócz tego kredyt zwolniony jest z opłat związanych z jego udzieleniem, prowizją itd.

Pierwsza rata tego kredytu jest finansowana przyznanym rabatem w wysokości 5%, dzięki czemu tak naprawdę do spłaty pozostaje tylko 19 rat! Warto się pośpieszyć, aby skorzystać z tej promocji. Trwa ona tylko do 26 stycznia, a więcej informacji znajduje się na stronie http://www.agatameble.pl/produkty/promocje/20-rat-0-procent .

Styczeń pełen promocji w Jysk

Nowy rok to okazja do tego, aby coś zmienić w swoim mieszkaniu. Nie jest to tylko czas schowania świątecznych dekoracji, ale również dobry moment, by kupić nowe elementy wyposażenia i dekoracje.

W związku z planowanymi zmianami w wyglądzie mieszkania, warto zapoznać się z ofertą sklepów Jysk. W tym tygodniu klienci Jysk będą mieli okazję kupić krzesła drewniane ze skórzaną tapicerką w cenie obniżonej o całe 50%. Oprócz tego w tym tygodniu tańsze będą wszystkie krzesła biurowe o nawet 25-60%. Jysk w wyprzedaży oferuje również meble sosnowe, komody, meble do przedpokoju, jak i zestawy stołów z krzesłami. W ofercie znajdują się także zestawy mebli wypoczynkowych: fotele, krzesła, kanapy oraz pufy.

Oferta będzie obowiązywała do 15 stycznia zobaczyć ją można tutaj: http://ipaper.ipapercms.dk/jysk/pl/CampaignPaper/224b8eee_6cba_4572_8aa4_e011eebeb158/ .

Kupujesz co chcesz, a spłacasz na wiosnę 2014 – promocja do 8 grudnia!

Kupujesz co chcesz, a spłacasz na wiosnę 2014 – promocja do 8 grudnia!

Agata Meble wprowadza nową promocję! Klienci salonów meblowych Agata będą mogli z niej skorzystać, ale tylko do 8 grudnia, gdyż tylko do tego czasu będzie ona aktualna.

Do 8 grudnia 2013 w salonach Agata Meble można nabyć meble na raty, które nie są oprocentowane. Dużym udogodnieniem jest także i to, że Agata udziela kredyt, nie pobierając żadnych opłat za to, czyli kredyt jest bez prowizji i innych opłat typowych dla banków. Kredyt będzie mógł być udzielony na maksymalnie 20 rat, których spłatę można rozpocząć nawet po 3 miesiącach.

Promocją objęty jest cały asortyment, dlatego promocja jest naprawdę atrakcyjna. Warto się pośpieszyć, aby zdążyć do 8 grudnia złożyć zamówienie i uzyskać kredyt. Więcej informacji na stronie http://www.agatameble.pl/produkty/promocje/20-rat-0-procent .

Kiermasz meblowy w Kaczorze

Kiermasz meblowy w Kaczorze

Dom Meblowy Kaczor to salon o szerokiej ofercie mebli. W stałej sprzedaży są tu meble kuchenne, do zabudowy wnęk, meble pokojowe, krzesła i stoły, jak również meble do sypialni i do biura.

W Kaczorze można zlecić wykonanie mebli na zamówienie, które zostaną przygotowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Osoby, które szukają tanich mebli, mogą skorzystać z oferty kiermaszu mebli, który odbywa się na III piętrze Domu Meblowego Kaczor.

Tutaj wystawiane są meble i całe zestawy meblowe, które można kupić po obniżonej cenie, a sam kiermasz jest prowadzony praktycznie bez przerwy – informacje o domu Meblowym Kaczor i kiermaszu http://www.meble-kaczor.pl/ .

60. urodziny Agata Meble to okazja do skorzystania z wielkich rabatów

60. urodziny Agata Meble to okazja do skorzystania z wielkich rabatów

Salony Meblowe Agata Meble obchodzą 60-te urodziny, co jest powodem do wielkiego świętowania. Dlatego też salony Agata Meble prowadzą do 17 listopada 2013 roku wielką akcję promocyjną.

Klienci chcący świętować urodziny mogą do 17 listopada kupić meble w atrakcyjnej cenie, obniżonej nawet o 60%. Oprócz tego jest możliwość wyboru promocji, z jakiej się chce skorzystać, bo klienci mogą wybrać do 60% rabatu lub kredyt rozłożony na 30 rat z oprocentowaniem 0% ze spłatą rozpoczynającą się od 2014 roku.

Niestety te dwa warianty promocji nie łączą się ze sobą i można skorzystać tylko z jednej opcji promocyjnej. Więcej szczegółów o warunkach kredytowania na stronie z regulaminem promocji http://www.agatameble.pl/files/promocje/urodziny_60/regulamin_urodziny_agata_meble.pdf .

Świeże inspiracje w BRW

Świeże inspiracje w BRW

Jeśli chcecie Państwo zmienić coś w swoim mieszkaniu lub domu, to warto zapoznać się z najnowszą ofertą promocyjną salonów meblowych BRW. Będzie ona trwać do 7 października, więc jest jeszcze trochę czasu na to, aby zakupić meble na raty 0%.

Promocja 20 rat 0% na cały asortyment, to okazja do tego, aby kupić meble na dogodnych warunkach. BRW w tej promocji nie wymaga uiszczenia pierwszej wpłaty od razu przy zakupach, a oprócz tego nie pobierana jest prowizja i nie ma naliczanego oprocentowania.

Niestety chcąc skorzystać z tej oferty, należy sprawdzić najpierw, czy obowiązuje ona w najbliższym dla Państwa salonie meblowym. Informacje te są dostępne na stronie internetowej BRW www.brw.com.pl/promocje/ .

Swalen – producent mebli ze Swarzędza

Swalen – producent mebli ze Swarzędza

Swarzędz to miasto, które słynie z produkcji mebli. To tutaj znajduje się najwięcej firm, które działają w branży meblarskiej.

Wśród nich znajduje się firma Swalen, specjalizująca się w produkcji mebli wypoczynkowych. W ofercie firmy znajdują się meble utrzymane w nowoczesnej stylistyce, jak również i te, które będą odpowiadały klasycznym gustom. Wiele z nich to modele o ponadczasowym wzornictwie.

Meble firmy Swalen można obejrzeć w firmowych salonach meblowych, które rozmieszczone są w 20 punktach. Klienci bardziej wymagający, mogą skorzystać z usługi wykonania mebli na indywidualne zamówienie. Z kolekcją mebli klasycznych i nowoczesnych można zapoznać się tutaj: http://www.swalen.pl/kolekcja .

Otwarcie nowego Salonu Meblowego Agata!

W Krakowie powstał nowy Salon Meblowy Agata! Wielkie otwarcie odbyło się 6 września i z tej okazji w Krakowie prowadzone są atrakcyjne promocje.

Każdy klient, który wybierze się do nowego salonu meblowego i wyda na zakupy przynajmniej 1000 zł w prezencie otrzyma kupon rabatowy o wysokości 100 zł.

Będzie go można wykorzystać na dalsze zakupy. Promocja ta będzie trwała do 22 września, więc meble Agata Kraków czekają na klientów!

Meble kolonialne ze Świata Mebli

Meble kolonialne  ze Świata Mebli

Meble kolonialne są ciekawą alternatywą dla typowych mebli, jakie spotkać można w polskich mieszkaniach. Teraz można nabyć je w promocyjnej cenie, korzystając z właśnie trwającej promocji.

Wystarczy tylko zapoznać się z asortymentem mebli kolonialnych, które znajdują się na stronie internetowej http://www.swiat-mebli.info/ . Świat Mebli to sklep internetowy, który posiada bardzo bogatą ofertę. Jeśli sprzedawcom przedstawi się takie same meble w niższej cenie, sprzedawane przez inny sklep, to pokazując tańszą ofertę można wynegocjować w sklepie ogromną promocję.

Warto mieć na uwadze tą ofertę, ponieważ Świat Mebli posiada wyjątkowe meble w atrakcyjnej cenie.