Strona główna Krzesła i fotele Abar Home Meble włoskie – nowoczesność i klasyka

Abar Home Meble włoskie – nowoczesność i klasyka

1502
0

Salon meblowy Abar Home zajmuje się sprzedażą importowanych mebli włoskich. W salonie znajdują się meble znanych włoskich producentów, a wybierać można spośród modeli utrzymanych w stylu klasycznym lub nowoczesnym.

Oferta salonu meblowego Abar Home jest dość atrakcyjna, ponieważ właśnie teraz wiele z oferowanych zestawów meblowych jest w promocyjnych cenach. W obecnej ofercie można nabyć sofy włoskie z rabatem, który wynosi aż 50% ceny normalnej. Meble wykonane są ze skóry naturalnej dobrej jakości, dostępnej w różnorodnej kolorystyce. W rabatowej ofercie znajdują się także zestawy mebli do jadalni, składających się ze skórzanych krzeseł oraz przeważnie szklanych stołów.

Oprócz tego w salonach Abar Home można także kupić fotele o nowoczesnym designie. W ofercie znajdują się również sofy ze zwykłych obić tapicerskich dobieranych zgodnie z potrzebami klienta, jak również wybierać można spośród meblowych kompozycji ściennych. Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie http://www.mebleitalia.pl/mi_wyprzedaz.php .