Strona główna Meblik.pl

Meblik.pl

Meblik Projekt za free

0
Meblik Projekt za free

Urządzenie pokoju dziecięcego lub młodzieżowego to nie lada wyzwanie, tym bardziej jeśli wnętrze ma być oryginalne i w miarę możliwości niepowtarzalne. Z salonem meblowym Meblik jest to wszystko możliwe!

Wystarczy skontaktować się z projektantami z Meblik.pl lub odwiedzić salon meblowy, aby otrzymać oryginalną i niepowtarzalną aranżację wnętrza dostosowaną do potrzeb naszego dziecka oraz jego upodobań. Na stronie dostępne są również bryły mebli, dzięki czemu można samodzielnie zaprojektować swoją przestrzeń.

Więcej na stronie https://www.meblik.pl/projektowanie/

Meblik.pl: Meble taniej o wartość podatku VAT

0

Meble dziecięce i meble młodzieżowe – ich zakup jest nieodzowny w trakcie urządzania życiowej przestrzeni niemowląt, kilkulatków i nastolatków. Aranżowanie tak specyficznego wnętrza wymaga dużych inwestycji.

Dzięki ofercie promocyjnej, która do 20 czerwca obowiązuje w sklepie internetowym Meblik.pl, zakupy mogą być tańsze o wartość podatku VAT. To możliwe, o ile jednorazowo wydamy powyżej 2.000 złotych. Regulamin promocji znajduje się na stronie internetowej sprzedawcy: https://www.meblik.pl/promocje/145/taniej-o-vat/. Aranżacja pomieszczeń to ambitne zadanie. Warto podejść do jego realizacji z pasją i pomysłem, stawiając na właściwego sprzedawcę.

Dzięki temu nasza pociecha zyska komfort i zaspokojenie potrzeb estetycznych adekwatnych do wieku. Urządzanie dziecięcego lub młodzieżowego „królestwa” nie jest łatwe, ale zakup odpowiednich mebli może okazać się w tej kwestii wyjątkowo pomocny.

Meble dziecięce tańsze o VAT

0

Dzieci to bardzo kosztowna inwestycja – wie o tym każdy rodzic. Aby jednak nie popaść w kompletne malkontenctwo, warto szukać ulg i zniżek wszędzie tam, gdzie się da i tym samym obniżyć nieco nakłady konieczne dla właściwego przebiegu szeregu działań opiekuńczo-wychowawczych.

Dotyczy to w szczególności najdroższych zakupów, do jakich bez wątpienia zaliczyć należy elementy wyposażenia pokoju małego człowieka, a mówiąc ściślej – meble. Od 13 kwietnia do 4 maja w wklepie Meblik.pl cały asortyment (meble dziecięce) jest tańszy o wartość podatku VAT. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z oferty ratalnej 10×0%.

Jak widać, brak odpowiedniej ilości gotówki czy środków na koncie nie stanowi w tym przypadku przeszkody. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej sprzedawcy, a także w salonach: https://www.meblik.pl/promocje/127/ocieplenie-klimatu-redukcja-vatu/.

Akcja „Biurko Express” w Mebliku

0

Przygotowanie wyprawki szkolnej to nie lada wyzwanie. Potrzeba tak wiele nowych rzeczy pomocnych do nauki. Nic dziwnego, że o niektórych artykułach po prostu się zapomina – a raczej przypomina się o nich trochę na ostatnią chwilę. Jeśli zauważyłeś, że jeszcze nie masz nowego biurka dla swojego dziecka – nie martw się. Nie musisz wybierać między wysoką jakością, ale z długim terminem realizacji, a biurkiem od ręki, ale kiepskiej jakości, bo z marketu.

Jeśli chcesz w tempie niemalże ekspresowym zdobyć wysokiej jakości i bardzo ładne biurko dziecięce, skorzystaj z aktualnej promocji w sklepie Meblik. Promocja nosi nazwę „Biurko Express”. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamówione przez ciebie biurko i krzesło biurowe zostanie dostarczone do domu w czasie nie dłuższym niż 15 dni.

Na stronie sklepu możesz zapoznać się z listą produktów wchodzących w zakres promocji „Biurko Express”. Tam również znajdziesz wszelkie szczegóły dotyczące tej akcji: http://www.meblik.pl/promocje/110/biurko-express/

Promocja na meble dla młodych fanów piłki nożnej

0

Kto wygrał Ligę Mistrzów? No kto? Oczywiście Barca! W związku z tym w sklepie meblowym Meblik.pl trwa właśnie bardzo ciekawa promocja dla wszystkich młodych fanów Barci. Już meble same w sobie są nie lada gratką dla fana piłki nożnej, a do tego można kupić je na atrakcyjnych warunkach, w ramach promocji „Barca Champions”.

Na czym dokładnie polega ta iście piłkarska i mistrzowska promocja? Otóż, możesz kupić meble z kolekcji CLUB na licencji FC Barcelona z korzystnym rabatem 10%. Ale to nie wszystko. Mebllik.pl dorzuca dodatkowe bonifikaty – za każdy gol Barci, jaki miał miejsce podczas finału, rabat został zwiększony o 1%. Podsumowując, aktualnie wynosi on 13%. Z tej ciekawej promocji skorzystać można jeszcze do 15 czerwca. Pamiętaj też o tym, że w sklepie obowiązują wygodne raty 0%.

Więcej szczegółów oraz dostępne w ramach promocji meble z kolekcji CLUB na licencji FC Barcelona możesz zobaczyć na stronie sklepu Meblik.pl, a dokładnie pod adresem http://www.meblik.pl/promocje/101/barca-champions/

„Progging + transporting za zeta” na Meblik.pl

0

W sklepie Meblik.pl wlaśnie rozpoczęła się atrakcyjna promocja o bardzo ciekawej i intrygującej nazwie, a dokładnie „Progging + transporting za zeta”. To świetna okazja, żeby umeblować pokoik dla swojego dziecka – od niemowlęcia po nastolatka – za atrakcyjne pieniądze. Mało tego – promocja działa na zasadzie, im więcej kupujesz i wydajesz, tym więcej zyskujesz.

Na czym dokładnie polega promocja „Progging + transporting za zeta”? Otóż, sklep Meblik.pl ustanowił pewne progi cenowe, od których będzie zależeć wysokość otrzymanego rabatu za dokonanie zakupu. Możesz otrzymać od 5 do 15 procent rabatu w zależności od tego, jaka będzie wartość zakupów. A jeśli dodatkowo ta wyniesie co najmniej 2000 zł, wówczas dodatkowo otrzymasz transport zamówionych mebli za symboliczną złotówkę.

Ponadto pamiętaj o tym, że zawsze możesz skorzystać z jeszcze jednej atrakcyjnej możliwości – czyli płatności w ratach 0%, dzięki czemu zakupy będą jeszcze bardziej korzystne. Więcej informacji o promocji znajdziesz tu: http://www.meblik.pl/promocje/102/progging-transporting-za-zeta/

Dziecięca komoda za złotówkę lub 50% tańsza na Meblik.pl

0
Dziecięca komoda za złotówkę lub 50% tańsza na Meblik.pl

Gdy na świecie ma pojawić się dziecko, w pewnym momencie trzeba zadbać o odpowiedni pokoik dla niego – przytulny, przyjazny, ale jednocześnie funkcjonalny. Jeśli i Ty stajesz właśnie przed koniecznością znalezienia dziecięcych mebelków dla swojego Malucha, zapoznaj się z promocją sklepu internetowego Meblik.pl. Do 13 kwietnia możesz kupić zestaw atrakcyjnych mebli dziecięcych z komodą za złotówkę lub za połowę ceny.

Każda seria mebli wchodząca w promocję dostępna jest w dwóch wariantach – mniej i bardziej rozbudowanym. Do tego skromniejszego komoda jest dołączana z rabatem 50%, a do bogatszego – za jedyną złotówkę. Komoda jest oczywiście zawsze z tej samej serii co zamawiany zestaw mebli. Aby skorzystać z promocji, wystarczy po prostu wybrać swój komplet, a następnie skontaktować się e-mailowo ze sklepem. Promocyjne zamówienia są realizowane w ciągu 3 tygodni.

Zestawy mebli z komodą na atrakcyjnych warunkach znaleźć można na stronie http://www.meblik.pl/promocje/91/promocja-baby/

Zacznij szkołę z rabatami – promocja w Mebliku jeszcze trwa!

Zacznij szkołę z rabatami – promocja w Mebliku jeszcze trwa!

Pierwszy dzień w szkole to duże wydarzenie w życiu dziecka, tak jak i cały pierwszy rok nauki w szkole. Dlatego też można postarać się o to, aby początek szkoły był przyjemnym wspomnieniem, chociażby ze względu na to, że w pokoju dziecka pojawi się zmiana mebli.

Te zmiany mogą nastąpić jeszcze do 30 września! Czasu jest niewiele, ale za to promocja w salonach Meblik bardzo atrakcyjne. Promocja jest prowadzona w wybranych salonach firmy Meblik, które udzielają na co drugi kupiony produkt rabat w wysokości 10%, pod warunkiem że suma zakupów przekroczy 1500zł brutto. Promocją objęte są meble dziecięce i młodzieżowe.

Wszystkie zakupione produkty ułożone zostają w kolejności od najdroższego do najtańszego i na co drugi z nich zostanie udzielony rabat w wysokości 10%. Ta promocja nie łączy się z innymi, a z jej szczegółami można zapoznać się na stronie internetowej http://www.meblik.pl/promocje/27/szkola-z-rabatami/ .