Strona główna Meble pokojowe „Progging + transporting za zeta” na Meblik.pl

„Progging + transporting za zeta” na Meblik.pl

622
0

W sklepie Meblik.pl wlaśnie rozpoczęła się atrakcyjna promocja o bardzo ciekawej i intrygującej nazwie, a dokładnie „Progging + transporting za zeta”. To świetna okazja, żeby umeblować pokoik dla swojego dziecka – od niemowlęcia po nastolatka – za atrakcyjne pieniądze. Mało tego – promocja działa na zasadzie, im więcej kupujesz i wydajesz, tym więcej zyskujesz.

Na czym dokładnie polega promocja „Progging + transporting za zeta”? Otóż, sklep Meblik.pl ustanowił pewne progi cenowe, od których będzie zależeć wysokość otrzymanego rabatu za dokonanie zakupu. Możesz otrzymać od 5 do 15 procent rabatu w zależności od tego, jaka będzie wartość zakupów. A jeśli dodatkowo ta wyniesie co najmniej 2000 zł, wówczas dodatkowo otrzymasz transport zamówionych mebli za symboliczną złotówkę.

Ponadto pamiętaj o tym, że zawsze możesz skorzystać z jeszcze jednej atrakcyjnej możliwości – czyli płatności w ratach 0%, dzięki czemu zakupy będą jeszcze bardziej korzystne. Więcej informacji o promocji znajdziesz tu: http://www.meblik.pl/promocje/102/progging-transporting-za-zeta/

Poprzedni artykułMeble na wymiar z pomiarem, projektem i wyceną gratis oraz z bonifikatą na dalsze zakupy
Następny artykułPromocja na meble dla młodych fanów piłki nożnej