Strona główna Meble pokojowe Promocja na meble dla młodych fanów piłki nożnej

Promocja na meble dla młodych fanów piłki nożnej

737
0

Kto wygrał Ligę Mistrzów? No kto? Oczywiście Barca! W związku z tym w sklepie meblowym Meblik.pl trwa właśnie bardzo ciekawa promocja dla wszystkich młodych fanów Barci. Już meble same w sobie są nie lada gratką dla fana piłki nożnej, a do tego można kupić je na atrakcyjnych warunkach, w ramach promocji „Barca Champions”.

Na czym dokładnie polega ta iście piłkarska i mistrzowska promocja? Otóż, możesz kupić meble z kolekcji CLUB na licencji FC Barcelona z korzystnym rabatem 10%. Ale to nie wszystko. Mebllik.pl dorzuca dodatkowe bonifikaty – za każdy gol Barci, jaki miał miejsce podczas finału, rabat został zwiększony o 1%. Podsumowując, aktualnie wynosi on 13%. Z tej ciekawej promocji skorzystać można jeszcze do 15 czerwca. Pamiętaj też o tym, że w sklepie obowiązują wygodne raty 0%.

Więcej szczegółów oraz dostępne w ramach promocji meble z kolekcji CLUB na licencji FC Barcelona możesz zobaczyć na stronie sklepu Meblik.pl, a dokładnie pod adresem http://www.meblik.pl/promocje/101/barca-champions/