Agata Meble

W naszym sklepie internetowym można kupić meble w bardzo korzystnych cenach. Ta marka z pewnością jest Państwu znana – oferowane meble mają unikalny wygląd, a ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowe promocje skłaniają do ich zakupu, dlatego warto już dziś odwiedzić naszą stronę. Np. w tej chwili atrakcyjną promocją są objęte wszystkie łóżka i komody z salonu Agata Meble. Promocja dotyczy najnowszych modeli i polega na uzyskaniu dużego rabatu przy zakupie łóżka wraz z komodą. W portfelu klienta zostaje aż 500 zł, dlatego wiele osób w ostatnim czasie często przegląda dział łóżek. Co roku firma Agata Meble proponuje świetne promocje z okazji urodzin – są to tzw promocje Agatkowe, z których można skorzystać także na naszej stronie. W zeszłym roku głośnym echem odbiła się promocja 3 + 1. Polegała na możliwości zakupu czwartej najtańszej rzeczy za złotówkę, przy zakupie 3 produktów za co najmniej tysiąc złotych za każdy produkt. Promocje dotyczyły wszystkich działów i ucieszyły niejednego klienta.

Wyprzedaże i promocje w sklepach Meble Agata

Starsze kolekcje mebli, są oznaczone etykietą „Wyprzedaż”, dzięki czemu mają Państwo możliwość dokonania zakupów na wyśmienitych warunkach. W tej chwili wyprzedaże obejmują aż trzysta czterdzieści produktów i trwają do wyczerpania zapasów. Choć są to produkty ze starszych kolekcji to odznaczają się pierwszą jakością. Nie uznajemy sprzedaży mebli powystawowych, gdyż uważamy, że meble są wizytówką firmy. Wyprzedaże dotyczą głównie stolików kawowych, krzeseł oraz poduszek. Można też kupić różne przedmioty codziennego użytku – poczynając od kubków po herbatę, po sztućce, a kończąc na ręcznikach.

Szybka dostawa w sklepach Agata

Oferujemy szybką dostawę i sprawną obsługę. Prowadzimy czat 7 dni w tygodniu w godzinach 08:00 – 22:00, a nasi konsultanci są dostępni również na infolinii, w tych samych godzinach. To co nas wyróżnia to profesjonalizm w obsłudze klienta. Liczy się dla nas każdy klient, niezależnie od wielkości zamówienia. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie. Każde zapytanie otrzymuje unikalny numer, a my ze swojej strony gwarantujemy odpowiedź w ciągu 5 minut. Posiadamy dużą wiedzę o oferowanych przez nas produktach, także z salonu Agata Meble. Oferujemy także pomoc i doradztwo w wyborze mebli. Nasz projektant pomoże państwu zaplanować przestrzeń tak, aby byli Państwo maksymalnie zadowoleni z zakupionych produktów. Unikalna oferta naszego sklepu połączona z promocjami oraz wyprzedażami z pewnością zachęci Państwa do zakupów w najbliższym czasie oraz w przyszłości. Gwarantujemy 100% satysfakcji:)

Wieloletnia tradycja

Agata Meble to firma meblowa, która działa na rynku od ponad 50 lat. Firma ma siedzibę w Polsce i od lat dostarcza wysokiej jakości meble klientom w całej Polsce. Agata Meble jest znana z unikalnych projektów i wysokiej jakości produktów. Firma oferuje szeroką gamę mebli, w tym meble do sypialni, meble do salonu, meble do jadalni, meble biurowe i wiele innych. Agata Meble oferuje również wiele innych produktów, takich jak dywany, zasłony i akcesoria domowe.

Agata Meble stawia sobie za cel zapewnienie swoim klientom jak najlepszych doświadczeń. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym dostawę.

Sklepy stacjonarne Meble Agata

Oprócz sklepu internetowego, Agata Meble prowadzi również sklep stacjonarny w Białymstoku, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Jeleniej Górze, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Lubinie, Łodzi, Nowym Sączu, Opolu, Płocku, Poznaniu, Radomiu, Rumii, Rybniku, Rzeszowie, Słupsku, Stalowej Woli, Szczecinie, Toruniu, Wałbrzychu, Warszawie, Włocławku, Wrocławiu i Zielonej Górze. Sklep oferuje szeroki wybór mebli, a także wiele innych produktów. Klienci mogą również skorzystać z organizowanych przez sklep specjalnych wyprzedaży, promocji w tym meble powystawowe.

Agata Meble dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość produktów i usług. Celem firmy jest zapewnienie swoim klientom jak najlepszych wrażeń z zakupów.

Adresy sklepów stacjonarnych:

Białystok, Narodowych Sił Zbrojnych 11
Bielsko-Biała, Al. Gen. Władysława Andersa 551
Bydgoszcz, Jasiniecka 4
Częstochowa, Drogowców 39
Gdańsk, Przywidzka 10
Gliwice, Pszczyńska 215
Gorzów Wielkopolski, Myśliborska 35
Jelenia Góra, Aleja Jana Pawła Ii 43
Kalisz, Piłsudskiego 20-22
Katowice, Al. Roździeńskiego 93
Kielce, Kongresowa 4
Kraków, Zakopiańska 70
Lubin, Ścinawska 22a
Lublin, Jana Pawła Ii 55
Łódź, Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 94
Nowy Sącz, Jeremiego Wiśniowieckiego 138
Opole, Ozimska 72c
Płock, Wyszogrodzka 135
Poznań, Haliny Konopackiej 18
Radom, Ul. Mieszka I 4
Rumia, Grunwaldzka 112
Rybnik, Żorska 56
Rzeszów, Al. Powstańców Warszawy 32
Słupsk/Bolesławice, Wspólna 1
Słupsk/Kobylnica, Szczecińska 3d
Stalowa Wola, Fryderyka Chopina 40
Szczecin, Wiosenna 30
Toruń, Olsztyńska 15
Wałbrzych, 1 Maja 68
Warszawa-Okęcie, Al. Krakowska 61
Warszawa-Targówek, Toruńska 118
Włocławek, Kapitulna 39
Wrocław, Al. Karkonoska 83a
Zielona Góra, Sulechowska 45