Agata Meble

W naszym sklepie internetowym można kupić meble w bardzo korzystnych cenach. Ta marka z pewnością jest Państwu znana – oferowane meble mają unikalny wygląd, a ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowe promocje skłaniają do ich zakupu, dlatego warto już dziś odwiedzić naszą stronę. Np. w tej chwili atrakcyjną promocją są objęte wszystkie łóżka i komody z salonu Agata Meble. Promocja dotyczy najnowszych modeli i polega na uzyskaniu dużego rabatu przy zakupie łóżka wraz z komodą. W portfelu klienta zostaje aż 500 zł, dlatego wiele osób w ostatnim czasie często przegląda dział łóżek. Co roku firma Agata Meble proponuje świetne promocje z okazji urodzin – są to tzw promocje Agatkowe, z których można skorzystać także na naszej stronie. W zeszłym roku głośnym echem odbiła się promocja 3 + 1. Polegała na możliwości zakupu czwartej najtańszej rzeczy za złotówkę, przy zakupie 3 produktów za co najmniej tysiąc złotych za każdy produkt. Promocje dotyczyły wszystkich działów i ucieszyły niejednego klienta.

Wyprzedaże i promocje w sklepach Meble Agata

Starsze kolekcje mebli, są oznaczone etykietą „Wyprzedaż”, dzięki czemu mają Państwo możliwość dokonania zakupów na wyśmienitych warunkach. W tej chwili wyprzedaże obejmują aż trzysta czterdzieści produktów i trwają do wyczerpania zapasów. Choć są to produkty ze starszych kolekcji to odznaczają się pierwszą jakością. Nie uznajemy sprzedaży mebli powystawowych, gdyż uważamy, że meble są wizytówką firmy. Wyprzedaże dotyczą głównie stolików kawowych, krzeseł oraz poduszek. Można też kupić różne przedmioty codziennego użytku – poczynając od kubków po herbatę, po sztućce, a kończąc na ręcznikach.

Szybka dostawa w sklepach Agata

Oferujemy szybką dostawę i sprawną obsługę. Prowadzimy czat 7 dni w tygodniu w godzinach 08:00 – 22:00, a nasi konsultanci są dostępni również na infolinii, w tych samych godzinach. To co nas wyróżnia to profesjonalizm w obsłudze klienta. Liczy się dla nas każdy klient, niezależnie od wielkości zamówienia. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie. Każde zapytanie otrzymuje unikalny numer, a my ze swojej strony gwarantujemy odpowiedź w ciągu 5 minut. Posiadamy dużą wiedzę o oferowanych przez nas produktach, także z salonu Agata Meble. Oferujemy także pomoc i doradztwo w wyborze mebli. Nasz projektant pomoże państwu zaplanować przestrzeń tak, aby byli Państwo maksymalnie zadowoleni z zakupionych produktów. Unikalna oferta naszego sklepu połączona z promocjami oraz wyprzedażami z pewnością zachęci Państwa do zakupów w najbliższym czasie oraz w przyszłości. Gwarantujemy 100% satysfakcji:)