Strona główna Meble pokojowe 60 rat 0% lub dostawa z wniesieniem gratis od marki Agata

60 rat 0% lub dostawa z wniesieniem gratis od marki Agata

702
0
AGATA

Agata jak zwykle proponuje swoim Klientom dwie oferty promocyjne do wyboru: na wszystkie produkty 60 rat 0% bez dodatkowych kosztów lub dostawę z wniesieniem gratis przy zakupach mebli za minimum 1000 zł. Oferta promocyjna obowiązuje od 26 października do 20 listopada 2021 roku.

Skorzystaj z wyjątkowych ofert promocyjnych przygotowanych przez markę Agata. Zdecyduj, który wariant promocji jest dla Ciebie najatrakcyjniejszy. Jeżeli chcesz zrobić duże zakupy do domu, ale zapłacić za nie później, w wygodnie rozłożonych ratach, oferta 60 rat 0% na pewno spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli natomiast masz gotówkę i robisz zakupy powyżej 1000 zł, na pewno ucieszy Cię ich dostawa wraz z wniesieniem zupełnie za darmo. Agata proponuje korzystny, atrakcyjny i funkcjonalny asortyment produktów, dzięki którym możesz umeblować swój dom w wyjątkowy sposób.

Wejdź na https://www.agatameble.pl/promocje/60-rat-0-procent-albo-dostawa-gratis-k1370?clickId=14400 i ciesz się z możliwości skorzystania z jednej z dwóch atrakcyjnych promocji.