Strona główna Meble pokojowe Promocja na wszystkie produkty w Agata

Promocja na wszystkie produkty w Agata

788
0
agata

Od 4 do 29 maja 2021 roku w Agata trwa wielka promocja na wszystkie produkty. Możesz skorzystać z dwóch ofert promocyjnych: 20 rat 0% bez dodatkowych kosztów lub z rabatu do 20% na wszystkie produkty. Którą ofertę wybierzesz? To już zależy od Ciebie!

Promocje w Agata zawsze są atrakcyjne, i to pod wieloma względami. Przede wszystkim dają możliwość zakupu ciekawych mebli i dodatków do domu w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta dotyczy całego asortymentu, ale nie obejmuje produktów oznaczonych hasłem SUPEROKAZJE, które już zawierają rabat 20%. Trzeba mieć na uwadze, że to nie od sklepu zależy, czy zostanie klientowi przyznany kredyt. Decyzję wydaje bank, dlatego trzeba złożyć specjalne zapytanie, które pozwoli na sprawdzenie zdolności kredytowej i określenie, czy jest szansa na pokrycie kosztów zakupu z kredytu. Decyzja wydawana jest bardzo szybko, dlatego nie ma żadnych problemów z bezproblemowym załatwieniem wszystkich formalności.

Wejdź na https://www.agatameble.pl/promocje/rabaty-do-20-procent-albo-20-rat-0-procent-4-29052021?clickId=12862 i poznaj szczegóły oferty przygotowanej przez salony Agata