Strona główna Meble pokojowe Rabaty do 20% lub 50 rat 0% w Agata

Rabaty do 20% lub 50 rat 0% w Agata

983
0
AGATA

Od 28 września do 23 października 2021 roku masz okazję skorzystać z wyjątkowej promocji na wszystkie produkty znajdujące się w ofercie Agata. Możesz wybrać, czy chcesz skorzystać z rabatu 20%, czy wziąć kredyt obejmujący 50 rat 0%.

Obie oferty promocyjne są bardzo korzystne, pozwalają na zrobienie zakupów na bardzo atrakcyjnych warunkach. Superokazje, z których możesz skorzystać w salonach Agata sprawiają, że meblowanie domu jest o wiele przyjemniejsze, ponieważ na ten cel możesz wydać znacznie mniej lub rozłożyć płatność na raty. Szczegóły każdej z ofert możesz znaleźć w salonach stacjonarnych lub w sklepie online. Do wyboru masz wiele atrakcyjnych produktów, które wzbogacą aranżację Twojego domu. Są to narożniki, meble kuchenne, stoły, krzesła oraz wiele innych funkcjonalnych mebli, bez których trudno wyobrazić sobie praktyczną aranżację wnętrza.

Wejdź na https://www.agatameble.pl/promocje/rabaty-20-procent-albo-50-rat-0-procent-k1362?clickId=14106 i zobacz korzyści, jakie uzyskasz ze skorzystania z tej promocji.