Strona główna Meble pokojowe Meble na wymiar z pomiarem, projektem i wyceną gratis oraz z bonifikatą...

Meble na wymiar z pomiarem, projektem i wyceną gratis oraz z bonifikatą na dalsze zakupy

460
0

Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub w okolicach i zależy ci na wysokiej jakości meblach kuchennych, które dodatkowo okażą się funkcjonalne i dostępne w atrakcyjnej cenie, ta promocja zapewne okaże się dla ciebie naprawdę interesująca. Otrzymasz bowiem doskonale dopasowane i w pełni zgodne z twoimi potrzebami meble, płacąc tak naprawdę tylko za ich wykonanie. A do tego otrzymasz ciekawą bonifikatę na dalsze zakupy.

Zamawiając meble kuchenne na wymiar w firmie Starbor otrzymasz zupełnie za darmo następujące usługi: wykonanie pomiaru, projektu oraz wyceny całego zlecenia. Pozwoli ci to zaoszczędzić nawet ładnych kilkaset złotych. Co więcej, dostaniesz 10% rabatu na kolejne usługi zamówione w firmie Starbor – która zajmuje się także między innymi sprzedażą sprzętu AGD.

Wystarczy, że podczas składania zamówienia zadeklarujesz chęć skorzystania z tej promocjo – wówczas zostanie ona uwzględniona na sporządzanej umowie. Szczegóły promocji Starbor znajdziesz na stronie http://www.starbor.pl/meble_na_wymiar_szczecin_starbor_promocje.php

 

Poprzedni artykułMinus 30% na meble Indeco
Następny artykuł„Progging + transporting za zeta” na Meblik.pl