Strona główna Krzesła i fotele Agata – 20 rat 0%

Agata – 20 rat 0%

423
0

Bywa, że umeblowanie mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Ograniczone fundusze nie muszą być przeszkodą w zmianie wystroju mieszkania, ponieważ właśnie teraz trwa bardzo atrakcyjna promocja w Agata Meble.

Tylko do 26 stycznia będzie można skorzystać z trwającej w Agata Meble promocji. Tylko teraz można kupić meble na raty na bardzo korzystnych warunkach. Przede wszystkim Zakup może być rozłożony na 20 rat, które nie są oprocentowane. Dodatkowo Agata Meble  w promocji oferuje możliwość opóźnienia rozpoczęcia spłaty kredytu o cały miesiąc. Wybierać można spośród wszystkich wystawionych w salonie zestawów meblowych. Warto wiedzieć, że oprócz tego kredyt zwolniony jest z opłat związanych z jego udzieleniem, prowizją itd.

Pierwsza rata tego kredytu jest finansowana przyznanym rabatem w wysokości 5%, dzięki czemu tak naprawdę do spłaty pozostaje tylko 19 rat! Warto się pośpieszyć, aby skorzystać z tej promocji. Trwa ona tylko do 26 stycznia, a więcej informacji znajduje się na stronie http://www.agatameble.pl/produkty/promocje/20-rat-0-procent .