Strona główna Meble pokojowe -10% dla Klubowiczów IKEA FAMILY

-10% dla Klubowiczów IKEA FAMILY

650
0

Masz kartę IKEA FAMILY? Do 4 grudnia 2018 roku możesz skorzystać z wyjątkowej promocji -10% na sofy, fotele i systemy przechowywania BESTA.

BESTA to polskie przedsiębiorstwo budowlane, które proponuje szereg produktów, dzięki którym przechowywanie rzeczy w domu stanie się dużo prostsze. Wielofunkcyjne rozwiązania do pokoju dziennego, jakie znajdziesz w ofercie BESTA pozwolą na stworzenie spersonalizowanego, prostego i nowoczesnego centrum do przechowywania przedmiotów w domu. Równie ważne co szafki, w pokoju dziennym są także sofy i fotele. Powinny być wygodne i komfortowe. Takie modele znajdziesz w ofercie IKEA.

Dzięki aktualnej promocji możesz szybko, sprawnie i ciekawie odmienić wygląd pokoju dziennego. Dostępne systemu modułowe, sofy oraz fotele odznaczają się dużą funkcjonalnością, dlatego aranżacja pokoju dziennego będzie wyjątkowa. Nie ważne, jakiego stylu zwolennikiem jesteś. W sklepie IKEA znajdziesz meble dla siebie. Skorzystaj z promocji -10%. Więcej przeczytasz o niej na https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/living_room/?icid=iba|pl|get_ready_for_holidays|201811061339392706_2.