Strona główna Dodatki -10% na produkty z nowego katalogu Yellow Tipi

-10% na produkty z nowego katalogu Yellow Tipi

453
0
YELLOW-TIPI

Yellow Tipi świętuje w bardzo atrakcyjny sposób dla Klientów pojawienie się nowego katalogu. Na produkty w nim znajdujące się, otrzymujesz 10% rabatu. Promocja obowiązuje do 19 października 2021 roku. Przy finalizacji zakupów należy podać kod: INSPO.

Nowy katalog Yellow Tipi zawiera wiele atrakcyjnych produktów, dzięki którym pokój dziecka zostanie zaaranżowany w bardzo ciekawy sposób. Masz szansę wybrać akcesoria oraz meble, które spodobają się zarówno chłopców, jak i dziewczynkom. Wybór produktów jest ogromny, dostosowany do potrzeb dzieci w każdym wieku. Aranżacja przestrzeni z marką Yellow Tipi nie stanowi większego problemu, ponieważ w jednym miejscu masz szansę znaleźć zarówno akcesoria, jak i podstawowe meble do dziecięcej przestrzeni. Tym bardziej zakupy opłacają się obecnie, jeżeli masz możliwość skorzystania z rabatu 10% na wszystko, co znajduje się w nowym katalogu.

Wejdź na https://katalog.yellowtipi.pl/yellow-tipi-kids-room-design/page/14-15 i ciesz się z możliwości przygotowania wyjątkowego pokoju dla swojego dziecka, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Poprzedni artykułOkazje cenowe od marki Duka
Następny artykuł12% rabatu na lampy zewnętrzne od lampy.pl
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.