Strona główna Materace i stelaże 10 rat 0% na materace w IKEA

10 rat 0% na materace w IKEA

260
0
ikea

Spełnienie marzeń o wygodnym, komfortowym śnie może być prostsze niż myślisz. Odkryj rozwiązania, które przygotowała marka Ikea. Wprowadź do swojej sypialni materace, które zagwarantują zdrowy sen. W dodatku dostępne są obecnie w bardzo ciekawej ofercie. Model HYLLESTAD kupisz w 10 ratach 0%. Oferta skierowana jest do Klubowiczów Ikea Family i obowiązuje do 14 lipca 2020 roku.

Zaproponowany model posiada sprężyny w kieszeniach, dopasowuje się do ciała, a dzięki oddychającej tkaninie, komfortowy sen bardzo łatwo jest osiągnąć. Materac posiada aż 25 lat gwarancji. Wszystko to powoduje, że bez żadnych problemów można mówić o wysokiej jakości, świetnym wykonaniu, jak i gwarancji komfortowego snu każdej nocy. Warto podkreślić, że zaprezentowany model nie jest jedynym, jaki możesz kupić obecnie w promocyjnej cenie i w atrakcyjnej ofercie. Do wyboru jest kilka opcji dostępnych w różnych rozmiarach. Co ważne, materace Ikea są cenione za trwałość, wytrzymałość, jak i atrakcyjny wygląd.

Wejdź na https://www.ikea.com/pl/pl/campaigns/materace-w-promocji-marzenia-sa-w-zasiegu-reki-pub7dcb56a0?itm_campaign=affordable_dreams_20052020&itm_element=link_lp_ad&itm_content=materace i sprawdź, jakie materace możesz kupić w okazyjnych cenach.