Strona główna Dodatki -15% na akcesoria do gotowania i serwowania w IKEA

-15% na akcesoria do gotowania i serwowania w IKEA

973
0

Jesteś członkiem IKEA FAMILY? Do 2 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów, możesz kupić wszystkie akcesoria do gotowania i serwowania aż 15% taniej.

Promocją objętych została wiele produktów do gotowania, jak i serwowania, dlatego posiadacze karty IKEA FAMILY mają ogromny wybór różnego rodzaju propozycji, których potrzebują w swoim domu. Wystarczy do 2 stycznia odwiedzić jeden z wybranych sklepów Ikea lub złożyć zamówienie przez stronę internetową, a można będzie się cieszyć z uzupełnienia kolekcji akcesoriów do gotowania i serwowania. Wśród jakich kategorii można szukać produktów w promocji? Zastawy stołowe, kieliszki, szkło, dzbanki, sztućce, garnki i rondle, patelnie i woki, przechowywanie żywności, akcesoria kuchenne, ciasta i wypieki oraz wiele innych.

Wszystkie informacje na temat tej promocji, jak i produktów nią objętych znajdziesz na https://www.ikea.com/pl/pl/campaigns/oferta-ikea-family-gotowanie-pubf2d17b5f?itm_campaign=gotowanie_jedzenie_27112019&itm_element=baner_homepage&itm_content=gotowanie_jedzenie.