Strona główna Meble do jadalni -15% na meble Helvetia

-15% na meble Helvetia

221
0

Chcesz wyposażyć swój salon oraz sypialnię w wyjątkowe, atrakcyjne i pięknie wyglądające meble? Teraz jest do tego najlepsza okazja. Do 18 listopada lub do wyczerpania zapasów w salonach Helvetia można kupić wybrane kolekcje mebli 15% taniej. Rabat nie obowiązuje na kolekcję sypialni Montreal oraz szafy Alfa. Promocja nie łączy się z innymi dostępnymi aktualnie w ofercie Helvetia.

Helvetia to polski producent mebli, który dostarcza produkty ponadczasowe, nowoczesne i uniwersalne. Odznaczają się one świetnym wykonaniem, atrakcyjnym wyglądem i funkcjonalnością. Salon oraz sypialnia zyskując takie meble staje się przestrzenią atrakcyjną do spędzania czasu. Taki efekt powinny pozwalać uzyskać wszystkie meble. Warto więc wybrać się w najbliższych dniach do Helvetia, aby wzbogacić swój dom o wyjątkowe meble. Komfort, jaki będzie się dzięki temu uzyskiwało w pomieszczeniach będzie niezwykły.

Na stronie https://www.meble.pl/promocje/helvetia-15 znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje na temat promocji oferowanej przez Helvetia.