Strona główna Dodatki 15% na poduszki, pościele i zasłony w Ikea

15% na poduszki, pościele i zasłony w Ikea

87
0
ikea

Klubowicze Ikea Family do 31 grudnia 2020 roku (lub do wyczerpania zapasów) mogą skorzystać z rabatu w wysokości 15% na wszystkie tekstylia do sypialni, firany i zasłony. Sprawdź, jaką ofertę przygotowała dla swoich stałych Klientów Ikea.

Odmień swoją sypialnię tekstyliami. Zadbaj o komfortowy sen, który zapewnią wysokiej jakości pościele, narzuty i poszewki, które znajdziesz w ofercie Ikea. Otul się ciepłymi kocami, a w oknach zawieś przyjemne w dotyku zasłony. Stwórz przytulne miejsce, w którym będziesz przebywał z wielką przyjemnością. Przyjemne zasypianie, jak i budzenie się w otoczeniu pięknych rzeczy będzie jak najbardziej możliwe. Zyskasz dodatkową energię do działania. Wszystko dzięki 15% rabatu na tekstylia do sypialni, firany oraz zasłony. Oferta dotyczy wielu produktów. Dzięki temu wybór jest wręcz nieograniczony.

Stawiaj na aktualne promocje w Ikea. Wybierz idealne tekstylia firany i zasłony do sypialni. Wejdź na https://www.ikea.com/pl/pl/campaigns/lepszasypialnia-pub5b950389?itm_campaign=sleeping_movement_tekstylia07102020&itm_element=baner_homepage&itm_content=spikvalmo i sprawdź ofertę już dziś.