Strona główna Dodatki -15% na wszystkie garnki i patelnie w Ikea

-15% na wszystkie garnki i patelnie w Ikea

728
0
ikea

Do 1 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów posiadając kartę IKEA FAMILY możesz kupić wszystkie garnki oraz patelnie -15% taniej. Tej okazji nie można przegapić!

Będąc Klubowiczem IKEA FAMILY zyskujesz atrakcyjne rabaty oraz bonusy, które przekładają się na spore oszczędności. Przede wszystkim otrzymujesz szansę nabycia pełnego wyposażenia do swojego domu, bez żadnych problemów. W kuchni nie może brakować ani garnków, ani patelni. Skorzystaj z okazji, aby kupić je znacznie taniej niż dotychczas. Wystarczy, że zrobisz zakupy w Ikea do 1 grudnia, a na wszystkie garnki i patelnie zostanie naliczony rabat 15%. To okazja na bardzo dobre oszczędności, a jednocześnie zyskanie funkcjonalnego wyposażenia kuchni. Bez dwóch zdań, dzięki temu że skorzystasz z okazji i wprowadzisz do swojego kuchni garnki Ikea, gotowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Wejdź na https://www.ikea.com/pl/pl/cat/naczynia-do-gotowania-kt003/?itm_campaign=kitchen_campaign_garnki_rondle_04112020&itm_element=banner_homepage_slider&itm_content=oumbarlig i poznaj szczegóły oferty promocyjnej.