Strona główna Dodatki -15% na zastawy, garnki i patelnie w IKEA

-15% na zastawy, garnki i patelnie w IKEA

151
0
IKEA

Klubowicze IKEA Family do 5 stycznia 2021 roku (lub do wyczerpania zapasów) mają okazję skorzystać z rabatu w wysokości -15% na zastawę, nakrycia stołowe, garnki oraz patelnie. Warto skorzystać z promocji, która pozwala na wyposażenie kuchni i jadalni we wszystkie przydane produkty i akcesoria.

IKEA troszczy się o swoich Klubowiczów i regularnie organizuje promocje, dzięki którym mogą zrobić tańsze zakupy. Nie inaczej jest teraz. -15% to spory rabat na zestawy talerzy, nakrycia stołowe, garnki czy patelnie. Możesz kupić piękny komplet sztućców, serwis obiadowy, pojedyncze talerze. Wybór jest ogromny, dlatego bez żadnych problemów znajdziesz propozycje idealne dla siebie, pasujące do aranżacji kuchni oraz jadalni. Zapewnisz sobie tym samym ogromną przyjemność zarówno z przygotowywania potraw, gotowania, jak i z ich serwowania. IKEA daje wiele możliwości, dlatego bez dwóch zdań warto z nich skorzystać.

Zajrzyj na https://www.ikea.com/pl/pl/cat/zastawa-stolowa-18860/?itm_campaign=kitchen_campaign_zastawa_28112020&itm_element=banner_homepage_slider&itm_content=strimmig i sprawdź, jakie produkty możesz obecnie kupić w promocyjnych cenach.