Strona główna Krzesła i fotele 15% rabatu na meble Interstil

15% rabatu na meble Interstil

174
0

Duńska marka Interstil przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję. Meble jej projektu można obecnie kupić 15% taniej. Oferta obowiązuje aż do wyczerpania zapasów.

Interstil to duńska marka, która proponuje bardzo ciekawe i oryginalne meble utrzymane w nowoczesnym stylu skandynawskim. Choć kolekcja nie jest bardzo obszerna, propozycje zostały tak zaprojektowane, aby każdy był w stanie znaleźć meble spełniające oczekiwania. To ogromna sztuka, a udała się bez dwóch zdań duńskiej marce. Dzięki temu, że projekty marki Interstil są uniwersalne, świetnie wkomponują się w aranżację praktycznie każdego nowoczesnego wnętrza. Ich piękna, czysta forma zachwyca i zwraca uwagę. Takich mebli potrzebuje współczesny użytkownik, a duńska marka dokładnie o tym wie. Warto się nią zainteresować szczególnie teraz, gdy obowiązuje promocja 15% na cały asortyment.

Na stronie https://www.meble.pl/promocje/interstil-15 znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące promocji, a także meble marki Intersil, dzięki którym uda się zaaranżować wspaniałe, nowoczesne wnętrze.