Strona główna Meble do jadalni -20% na drugi, tańszy meble Szynaka

-20% na drugi, tańszy meble Szynaka

377
0
szynaka-wyprzedaz

Polski producent mebli, Szynaka ma dla swoich Klientów ciekawą ofertę. Kup dwa meble marki, a drugi, tańszy produkt otrzymasz -20% taniej. Promocja obowiązuje do 11 czerwca.

Aby otrzymać rabat, trzeba wybrać co najmniej 2 produkty objęte promocją. Kupując je przez Internet, należy przed finalizacją transakcji skontaktować się z działem sprzedaży pod adresem: handel@meble.pl. Dzięki temu rabat zostanie naliczony indywidualnie i będzie możliwe skorzystanie z obniżki. Jednocześnie, nie ma możliwości otrzymania rabatu po dokonaniu płatności. Warto podkreślić, że nie wszystkie kategorii mebli znajdujące się w ofercie Szynaka są objęte promocją. Są z niej WYŁĄCZONE: krzesła, opcjonalne oświetlenie, stelaże/ruszty do łóżek, środki czystości, a także kolekcje Harmony, Pola i Tre. Ponadto, w akcji nie biorą udziału meble, przy których już znajdują się rabaty.

Zapoznaj się z produktami objętymi promocją na https://www.meble.pl/meble/szynaka-meble/?utm_campaign=szynaka-20_28.05-11.06.19&utm_medium=promocje&utm_source=meble.pl/ i dokonaj mądrego, taniego wyboru.