Strona główna Meble pokojowe 20 rat 0% na wszystkie produkty i usługi w Ikea

20 rat 0% na wszystkie produkty i usługi w Ikea

361
0
IKEA

Urządź się już dziś z marką Ikea. Skorzystaj z wyjątkowej oferty 20 rat 0% na wszystkie produkty i usługi. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 300 zł, aby RRSO wyniosło 0%, a oferta obowiązywała dla Ciebie. Jest ważna do 31 sierpnia 2020 roku.

Trudno jest zgromadzić dużą ilość gotówki na raz, a taka zazwyczaj jest potrzeba, jeżeli urządzasz dom lub mieszkanie. Ikea wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Zapewnia wygodne zakupy bez martwienia się o koszty. Z powodzeniem można rozłożyć je na 20 rat 0%, co zapewni wygodną spłatę w dogodnym terminie, bez obciążania domowego budżetu. Raty obowiązują na wszystkie produkty i usługi, jakie oferuje Ikea. Określono jedynie wartość, jaką można rozłożyć na raty. Dotyczy zakupów od 300 zł do 50 tysięcy złotych. Aby skorzystać z oferty, należy udać się do sklepu stacjonarnego Ikea, aby zrobić zakupy i dopełnić formalności.

Wejdź na https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/services/na-raty-pub1b1861e1?itm_campaign=raty_15072020&itm_element=banner_homepage&itm_content=strandmon_prevamp i zapoznaj się ze szczegółami oferty przygotowanej przez Ikea.