Strona główna Meble pokojowe 40 rat 0% na wszystko, a w dodatku darmowa dostawa i wniesienie...

40 rat 0% na wszystko, a w dodatku darmowa dostawa i wniesienie w Agata Meble

211
0

Agata Meble wie, jak rozpieszczać swoich klientów. Przygotowała wyjątkową promocję, podczas której możesz kupić wszystkie produkty z oferty w wygodnych 40 ratach 0%. Poza tym, przy zamówieniach na minimum 1000 zł, otrzymasz darmową dostawę, jak i wniesienie towarów do mieszkania. Oferta obowiązuje od 16 stycznia do 8 lutego 2020 roku.

Superokazja, jaką przygotowała marka Agata Meble jest godna uwagi. Będziesz w stanie zrobić bardzo korzystne zakupy, jednocześnie wiele oszczędzając. To najbardziej się opłaca, tym bardziej, że ofertą promocyjną objęte są wszystkie produkty. Dzięki temu nie ma żadnych ograniczeń podczas robienia zakupów. Trzeba podkreślić, że łącza wartość zakupów może dotyczyć tylko mebli, a nie innych towarów. Trzeba o tym pamiętać kompletując zakupy w taki sposób, aby załapać się na darmową dostawę z wniesieniem zakupów.

Na stronie https://www.agatameble.pl/40-rat-0-procent-albo-przy-zakupie-mebli-za-1000-zl-dostawa-gratis-1601-08022020?clickId=8464 znajdziesz wszystkie informacje na temat obowiązującej promocji.