Strona główna Dodatki 40 zł na pierwsze zakupy w sklepach Duka

40 zł na pierwsze zakupy w sklepach Duka

274
0
DUKA

Zapisz się do newslettera i zyskaj 40 zł na pierwsze zakupy w sklepach marki Duka. Wykorzystaj okazję na obniżenie ogólnej kwoty wydanej na zakupy. Rabat nalicza się przy zakupach za minimum 200 zł. Pamiętaj, że jest to oferta jednorazowa.

Aby otrzymać 40 zł od marki Duka trzeba zapisać się do newslettera. W tym celu wypełnij formularz, podaj swój e-mail i ciesz się z możliwości wydania 40 zł przy zakupie nieprzecenionego asortymentu w sklepie internetowym. To bardzo dobra okazja do zrobienia tańszych zakupów niż zwykle. Każda forma oszczędności się liczy, dlatego warto ją wykorzystać. Co możesz kupić w Duce? Przede wszystkim elementy wyposażenia kuchni i jadalni. Praktyczne misy, talerze, kubki czy sztućce to jedynie niektóre produkty, które oferuje Duka. W jednym miejscu możesz znaleźć wszystko, co niezbędne do zapewnienia odpowiedniego wyposażenia kuchni i jadalni.

Wejdź na https://newsletter.duka.com/zapisz-sie-do-newslettera/formularz.html i poznaj szczegóły oferty, dzięki której możesz zyskać 40 zł na pierwsze zakupy w Duce.

Poprzedni artykuł-14% na łóżka marki Signal
Następny artykułMeble, kuchnie i oświetlenie taniej o VAT w BRW