Strona główna Dodatki 40 zł rabatu na pierwsze zakupy w Duka

40 zł rabatu na pierwsze zakupy w Duka

74
0
DUKA

Zapisz się do newslettera i otrzymał 40 zł rabatu na pierwsze zakupy w sklepach marki Duka. Rabat jest jednorazowy i obowiązuje przy zakupach za minimum 200 zł.

Duże zakupy w sklepach marki Duka jak najbardziej się opłacają, ponieważ możesz wykorzystać dzięki temu 40 zł rabatu otrzymanego za zapisanie się do newslettera. Nie zajmuje to wiele czasu, a zyskujesz atrakcyjny rabat. Duka w ten sposób zdobywa nowych klientów i pozwala im zrobić tańsze, dużo bardziej atrakcyjne zakupy. Warto z takich okazji korzystać, ponieważ pozwalają na obniżenie całkowitej kwoty wydanej na zakupy. Oferta marki Duka jest bardzo atrakcyjna. W jednym miejscu masz szansę znaleźć wiele atrakcyjnych produktów do swojej kuchni oraz jadalni. Asortyment jest bardzo zróżnicowany, dlatego spodoba się zarówno fanom klasyki, jak i nowoczesności.

Wejdź na https://newsletter.duka.com/zapisz-sie-do-newslettera/formularz.html i dowiedz się więcej, jak zapisać się do newslettera marki Duka i skorzystać z rabatu 40 zł na pierwsze zakupy.