Strona główna Dodatki -50% na drugi produkt w HOMLA

-50% na drugi produkt w HOMLA

277
0
homla

Homla pogłębia wyprzedaż. Obecnie drugi, tańszy produktów można kupić -50% taniej. Ostatnie dni wyprzedaży są bardzo korzystne dla klientów sklepu Homla. Można wprowadzić do swojego domu wiele przydatnych produktów, w dużo niższych cenach niż zwykle. Promocja obowiązuje od 29 lipca do 4 sierpnia.

W ofercie marki Homla znajduje się wiele produktów, które przydadzą się w każdym domu. Kolekcja wiosna/lato jest pod wieloma względami wyjątkowa, przede wszystkim jest bogata w praktyczne, uniwersalne oraz bardzo przydatne akcesoria i dodatki, dzięki którym przygotowywanie potraw, jak i aranżacja wnętrz będą niezwykle atrakcyjne. Promocja, którą przygotowała Homla jest skrojona na miarę oczekiwań klientów. Nie ma obecnie lepszego sposobu na zakupy, jak korzystanie z tak wyjątkowych promocji. Co jest do nabycia? M.in. stalowe szczypce, zaparzacze do herbaty, porcelanowe talerze, koronkowe bieżniki, porcelanowe filiżanki, jak i szereg innych produktów, które świetnie sprawdzą się w każdym domu.

Wejdź na https://homla.com.pl/regulamin-promocji-rabat-50-proc-na-drugi-produkt-sale i zapoznaj się z regulaminem promocji.