Strona główna Meble pokojowe Akcesoria do gotowania i jedzenia do 20% w Ikea

Akcesoria do gotowania i jedzenia do 20% w Ikea

198
0
ikea

Dla Klubowiczów IKEA FAMILY od 29 listopada do 31 grudnia 2022 roku obowiązuje wyprzedaż, w trakcie której można kupić akcesoria do gotowania i jedzenia do 20% taniej. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych, internetowych, a zamówienia można składać również przez telefon.

Do 20% taniej kupić możesz m.in. zastawy stołowe, akcesoria do gotowania i jedzenia, naczynia do serwowania potraw, naczynia szklane i dzbanki, pojemniki do przechowywania żywności, naczynia do gotowania, produkty do kawy i herbaty, a także sztućce stołowe. W okazyjnych cenach dostępne są również naczynia do pieczenia, akcesoria do zmywania, noże i deski do krojenia, tekstylia do kuchni, tekstylia stołowe, serwetki i serwetniki, naczynia kuchenne i stołowe dla dzieci, a także akcesoria na pikniki. Szeroka oferta produktów do gotowania i serwowania sprawia, że możesz zrobić niezwykle udane zakupy, oszczędzając do 20%.

Wejdź na https://www.ikea.com/pl/pl/cat/gotowanie-i-zastawa-stolowa-kt001/ i sprawdź ofertę przygotowaną przez Ikea dla Klubowiczów IKEA FAMILY.