Strona główna Meble pokojowe Black Red White: meble i kuchnie taniej o VAT!

Black Red White: meble i kuchnie taniej o VAT!

281
0

Ruszyła wyjątkowa promocja w salonach meblowych Black Red White. Od 31 stycznia do 13 stycznia możesz kupić wybrane meble i kuchnie taniej o wartość podatku VAT.

Meblowanie domu wiąże się zawsze ze sporym wydatkiem. Trzeba umeblować wiele pokoi. Najdroższe są zawsze kuchnie, a także salon i sypialnia. Meble spełniające Twoje oczekiwania, w atrakcyjnej promocji bez VAT, znajdziesz w sklepie Black Red White. Warto skorzystać z tej okazji, ponieważ wybór odbywa się wśród wielu modeli. Tańszym kosztem będziesz w stanie zmienić wystrój swojego mieszkania. Obowiązująca promocja nie łączy się z innymi rabatami lub wyprzedażami. Promocja obejmuje pokojowe meble skrzyniowe, krzesła, stoły, fotele i stoliki okolicznościowe, materace, stelaże, łóżka tapicerowane, meble tapicerowane, meble kuchenne z oferty Senso Kitchens, meble kuchenne z oferty Family Line, meble kuchenne z oferty Semi Line, meble kuchenne z oferty Junona Line.

Szczegóły promocji znajdziesz na https://www.brw.pl/gfx/brw/userfiles/_public/promocje/styczen2019/mikbv/Regulamin-Meble-i-kuchnie-taniej-o-VAT-01-2019.pdf