Strona główna Dodatki BRW – Dzień Darmowej Dostawy

BRW – Dzień Darmowej Dostawy

379
0

Przedświąteczną gorączkę zakupów czas zacząć, a idealnym momentem będzie 2 grudnia, kiedy to większość sklepów internetowych będzie brało udział w Dniu Darmowej Dostawy.

Do tej akcji dołączył się także internetowy sklep Black Red White. Wszystkie zamówienia zrobione przez internet 2 grudnia będą realizowane bez ponoszenia kosztów przesyłki. Dużym udogodnieniem jest także i to, że minimalną kwotą zamówienia jest tylko 20 zł, więc wcale nie trzeba wydać dużo, aby wziąć udział w Dniu Darmowej Dostawy. Sklep BRW wysyła towar za darmo niezależnie od sposobu płatności oraz metody dostawy. Warto już teraz sprawdzić, co znajduje się w asortymencie internetowego sklepu BRW, aby dobrze przygotować się na 2 grudnia : http://www.dekoracje.brw.com.pl/ . Asortyment jest bardzo obszerny, gdyż wybierać można pomiędzy artykułami wyposażenia wnętrz , akcesoriami łazienkowymi, oświetleniem, a nawet dywanami.

W akcji bierze udział wiele sklepów, specjalizujących się w sprzedaży mebli lub dodatków, a z pełną ich listą można zapoznać się na stronie internetowej: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/dom-i-ogrod/