Strona główna Meble tapicerowane Bydgoskie Meble i Etap Sofa taniej nawet o 1000 zł

Bydgoskie Meble i Etap Sofa taniej nawet o 1000 zł

1088
0

Skorzystaj z wyjątkowej promocji. Kup meble z oferty Bydgoskie Meble oraz Etap Sofa nawet 1000 zł taniej. Dodatkowo, oferta obejmuje możliwość wzięcia kredytu przy ratach 0%. Promocja ważna jest tylko do 10 listopada.

To, jak duży rabat można będzie uzyskać przy zakupie mebli z oferty Bydgoskie Meble i Etap Sofa jest uzależnione od konkretnego typu wykończenia, jakie będą one posiadały. Choć sam rabat do 1000 zł obowiązuje do 10 listopada, do 31 października można skorzystać z oferty raty 0% w Credit Agricole. Co można nabyć na aktualnej promocji? Sofy 2-osobowe, pufy, narożniki, fotele z funkcją relaksu, modułowe sofy oraz wiele innych wypoczynkowych modeli, dzięki którym można będzie odczuć wyjątkowy komfort. Wystarczy zapoznać się z pełną ofertą Bydgoskie Meble i Etap Sofa, a na pewno uda się znaleźć propozycje odpowiednie dla siebie, dopasowane do potrzeb.

Na stronie https://www.meble.pl/promocje/etap-bydgoskie-rabat znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące promocji, a także produkty nią objęte.