Strona główna Dodatki Ceny materacy w IKEA lecą w dół

Ceny materacy w IKEA lecą w dół

1970
0

IKEA dba o dobry sen swoich klientów, dlatego proponuje wyjątkowo atrakcyjne ceny materacy o wymiarach 140×200 cm i 160×200 cm. Materac Hyllestad ze sprężynami kieszeniowymi kupisz obecnie za 899 zł, zamiast 999 zł.

Tej samej jakości materace kupisz obecnie za znacznie niższą cenę. Ikea jest specjalistą w organizowaniu atrakcyjnych promocji. Wie, jak ważny jest komfortowy sen, a ponad połowa Polaków narzeka, że ma trudności z wysypianiem się. Pojawiają się wątpliwości, czy materace, jakie mają w domu są na tyle wygodne, aby zagwarantować komfort na najwyższym poziomie. Wybierając jedną z propozycji Ikea nie trzeba będzie się zastanawiać. Materace szwedzkiej sieciówki poprawiają samopoczucie, polepszają codzienne funkcjonowanie, a jednocześnie gwarantują lepszy sen. Niczego więcej od materaca nie potrzeba, dlatego warto wybrać jedną z propozycji znajdujących się w ofercie.

Więcej na temat materacy sprzedawanych w sklepach Ikea oraz o aktualnej promocji znajdziesz na https://www.ikea.com/pl/pl/campaigns/nowe-nizsze-ceny-pubc253f4d1.