Strona główna Meble pokojowe Cięcie cen w Black Red White

Cięcie cen w Black Red White

353
0
brw

Tylko do 16 lipca 2020 roku (lub do wyczerpania zapasów) masz okazję skorzystać z wielkich wyprzedaży organizowanych w salonach Black Red White. Nie dość, że ceny idą mocno w dół, to jeszcze istnieje opcja atrakcyjnego finansowania: 20 rat 0%.

Hitowe promocje w Black Red White zdarzają się bardzo często, ale takiej oferty już dawno nie było. Możesz zaoszczędzić nawet 300 zł przy zakupie komody Bergen. Ponadto, na większe zakupy proponowana jest opcja 20 raz 0%, co gwarantuje udane zakupy, bez martwienia się o kwestie finansowe. Promocja dotyczy wybranego asortymentu, ale produktów jest tak dużo, że na pewno uda się znaleźć idealne propozycje, które świetnie zaaranżują przestrzeń, sprawią, że stanie się funkcjonalna i idealnie przystosowana do potrzeb użytkownika. Najważniejsze, aby wybrać meble spełniające oczekiwania, a w Black Red White nie będzie to trudne.

Na stronie https://www.brw.pl/promocje/wielkie-ciecie-cen-07-2020/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2020.07.02-2020.07.16-wielkie-ciecie-cen znajdziesz wszystkie szczegóły promocji.