Strona główna Meble do jadalni Cięcie cen w BRW

Cięcie cen w BRW

737
0

Od 17 stycznia do 3 lutego w BRW trwa wielkie cięcie cen. Możesz zdecydować się na zakupy, podczas których kupisz produkty w 20 małych ratach 0%. Dostępnych jest wiele pomysłów i inspiracji, z których możesz skorzystać.

Dzięki temu, że Black Red White udostępnia możliwość rozłożenia zakupów na 20 wygodnych rat po 0%, możesz kupić wiele mebli do swojego domu, jednocześnie nie obciążając zbytnio domowego budżetu. Dzięki temu, że marka dysponuje szerokim asortymentem, można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów, które zarówno świetnie wyglądają, są komfortowe, jak i zapewniają niezbędną w pomieszczeniach funkcjonalność. Trzeba jednak pamiętać, że sprzedaż ratalna możliwa jest jedynie w wybranych salonach stacjonarnych. Przed zakupem, należy upewnić się, że przedstawiona oferta obowiązuje w BRW, w którym chcesz dokonać zakupu.

Z regulaminem aktualnej promocji możesz zapoznać się na https://www.brw.pl/gfx/brw/userfiles/_public/promocje/styczen2020/wielkie-ciecie/Regulamin-Wielkie-ciecie-cen-01-2020.pdf.

Poprzedni artykułDarmowa dostawa na meble Etap Sofa
Następny artykułWyprzedaż w Witek Home