Strona główna Krzesła i fotele Darmowa dostawa a meble HALMAR

Darmowa dostawa a meble HALMAR

293
0
HALMAR-wyprzedaz

Do 7 lipca 2019 roku możesz skorzystać z darmowej dostawy na meble Halmar. Ofertą nie są objęte zamówienia za pobraniem. Nie dotyczy to także płatności ratalnej.

Firma Halmar działa na rynku od 1989 roku. Przede wszystkim zajmuje się importem mebli z Dalekiego Wschodu, ale także produkuje polskie meble, np. systemy, krzesła i meble dla dzieci projektu studia Charaziak Design. Dzięki temu, że marka ma bardzo duże doświadczenie na rynku meblarskim, jest w stanie zaproponować klientom dokładnie to, czego poszukują. Produkty marki Halmar odpowiadają potrzebom współczesnych klientów. Ma w swojej ofercie meble zgodne z obowiązującymi trendami, dlatego przeglądając ofertę tej marki można będzie znaleźć produkty idealnie pasujące do nowoczesnych, funkcjonalnych wnętrz. Dostępne są m.in. krzesła, hokery, stoliki, biurka, pufy, stoły, stoły, ławy, wieszaki, łóżka.

Szczegółową ofertę marki Halmar, a także informacje na temat tej promocji znajdziesz na https://www.meble.pl/meble/halmar/page5.html?utm_campaign=halmar-dd_16.06-07.07.19&utm_medium=promocje&utm_source=meble.pl.