Strona główna Meble do jadalni Darmowa dostawa przy zamówieniach w HALMAR

Darmowa dostawa przy zamówieniach w HALMAR

218
0
halmar-wyprzedaze

Jeżeli do 7 lipca złożysz zamówienie w HALMAR, możesz liczyć na darmową dostawę mebli i dodatków. Opcja nie obowiązuje przy wysyłce za pobraniem, a także przy płatnościach ratalnych. Nie zwlekaj. Skorzystaj z internetowego zamówienia, aby cieszyć się z darmowej dostawy pod dowolny adres, jaki podasz.

Marka HALMAR działa na rynku już od 1989 roku. Część jej oferty stanowią importowane z Dalekiego Wschodu meble, ale zajmuje się także produkcją mebli, wśród których można znaleźć systemy, krzesła, jak i meble dla dzieci. Dzięki temu, że marka ma duże doświadczenie na rynku meblarskim, jest w stanie proponować swoim klientom dokładnie te produkty, których potrzebują i poszukują. Wszystkie meble znajdujące się w ofercie marki HALMAR odpowiadają obecnym trendom i gustom polskich klientów. Mając je w swoim domu, można będzie mówić o odpowiednim, funkcjonalnym i nowoczesnym zagospodarowaniu przestrzeni.

Wejdź na https://www.meble.pl/meble/halmar/?utm_campaign=halmar-dd_16.06-07.07.19&utm_medium=promocje&utm_source=meble.pl/ i poznaj szczegóły aktualnej promocji.