Strona główna Producenci mebli Darmowa dostawała przy zakupie mebli Halmar

Darmowa dostawała przy zakupie mebli Halmar

321
0

Działająca od 1989 marka zajmująca się importem mebli z Dalekiego Wschodu, jak i sprzedażą mebli polskiej produkcji marka Halmar oferuje darmową dostawę na produkty zakupione do 14 kwietnia 2019 roku.

Duże doświadczenie na rynku meblowym, jakie posiada marka Halmar sprawia, że jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Ma ona w swojej ofercie produkty odpowiadające potrzebom współczesnych Klientów, zgodne z aktualnymi trendami. Polscy konsumenci są zachwyceni sposobem wykonania mebli, ich jakością, jak i atrakcyjnym wyglądem.

Jeszcze bardziej Klientom podoba się to, że marka Halmar organizuje bardzo często atrakcyjne promocje, podobne do tej obecnej – darmowa dostawa pozwala na zakup mebli bez żadnych kosztów dodatkowych. Wybierz produkty dla siebie, złóż zamówienie, a skorzystasz z tej opcji.

Wejdź na https://www.meble.pl/meble/halmar/?utm_campaign=halmar_dd_29.03-14.04.19&utm_medium=promocje&utm_source=meble.pl/, aby zapoznać się z pełną ofertą marki Halmar.