Strona główna Narożniki i wypoczynki Dni Otwarte w Kler

Dni Otwarte w Kler

944
0
kler

Do 11 listopada w sklepach internetowych Kler trwają Dni Otwarte. Daje to okazję zrobienia zakupów na bardzo korzystnych warunkach. Bogate kolekcje zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach kupisz obecnie z premią w wysokości 15%. Jest to rabat na kolejne zakupy.

Dzięki marce Kler, wprowadzisz do swojego wnętrza eleganckie i klasyczne sofy, fotele, a także zaaranżujesz sypialnię, w której wypoczniesz, zrelaksujesz się i nabierzesz sił na nowe wyzwania. Spektakularne projekty od światowych producentów robią wrażenie, zachwycają i przede wszystkim aranżują wnętrza w wyjątkowy sposób. Najwyższej jakości polskie wzornictwo jest tym, czego poszukują współcześni Klienci. Dzięki temu, że postawisz na takie propozycje, wreszcie zrozumiesz, czym jest jakość i komfort użytkowania. Ważne jest, aby wybierać spośród produktów oznaczonych emblematem Premia 15%. Tylko wtedy otrzymasz 15% rabatu na kolejne zakupy.

Wejdź na https://sklep.kler.eu/promocja/dni-otwarte i poznaj szczegóły oferty przygotowanej z myślą o najbardziej wymagających Klientach.