Strona główna Dodatki Dni sypialni w JYSK

Dni sypialni w JYSK

373
0

Od 3 do 7 października możesz kupić w JYSK wszystkie kołdry, materace, a także wybrany asortyment do sypialni do 60% taniej. Z promocji wyłączone są produkty oznaczone logiem „Zawsze Niskie Ceny”. Urządź sypialnię już teraz.

Odwiedź salony JYSK lub wejdź na stronę sklepu internetowego w dniach 3-7 października, a skorzystasz z wyjątkowej promocji, obniżającej ceny kołder, materacy oraz wielu innych produktów do sypialni nawet o 60%. Tanie urządzenie sypialni stanie się dzięki temu faktem. W ofercie JYSK można znaleźć wiele inspirujących produktów, które sprawią, że wnętrze sypialni będzie przytulne, komfortowe i niezwykle wygodne. W dodatku, proponowane przez szwedzkiego producenta artykuły są bardzo dobrej jakości. Nie sposób odmówić sobie przyjemności urządzenia z ich pomocą sypialni. Tym bardziej, że teraz jest to możliwe tańszym kosztem.

Na stronie https://jysk.pl/campaigns#meta=%7B%22currentPage%22%3A1%7D znajdziesz więcej szczegółów na temat aktualnej promocji. Znajdziesz także produkty nią objęte.