Strona główna Meble do jadalni Dostawa gratis w VOX

Dostawa gratis w VOX

602
0

Jeżeli zdecydujesz się na zamówienie mebli z oferty VOX od 1 do 31 października, możesz skorzystać z darmowej dostawy pod wskazany adres. Zamówienie należy złożyć w salonie firmowym znajdującym się przy ul. Wadowickiej 8a w Krakowie.

Salon firmowy VOX znajduje się w Centrum Mix Meble w Krakowie, i właśnie tam należy udać się, jeżeli chcesz skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Wszystkie meble zamówione w tym salonie zostaną na terenie Krakowa dostarczone zupełnie za darmo. Szczególnie ta oferta jest więc kierowana do klientów mieszkających w stolicy Małopolski. Aby z niej skorzystać, konieczne jest zrobienie zakupów na kwotę powyżej 3000 zł. Jeżeli więc planujesz duże zakupy meblowe, warto wybrać się do salonu VOX i kupić wszystko w jednym miejscu, i to z darmową dostawą. Zapłacisz tylko za meble, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty przygotowanej przez salon firmowy VOX. Wejdź na https://www.vox.pl/salon-krakow-salon-centrum-mix-meble-64 i zapoznaj się z jej szczegółami.

Poprzedni artykułNarożnik Gregor z oferty Abra kupisz obecnie znacznie taniej
Następny artykułDarmowa dostawa na Maja Mobel