Strona główna PORADY Elegancki osprzęt elektryczny i funkcjonalne wnętrze

Elegancki osprzęt elektryczny i funkcjonalne wnętrze

457
0

Czy wybór włączników światła może istotnie wpływać na wygodę użytkowników? Okazuje się, że ma on kluczowe znaczenie, jeśli cenimy funkcjonalne rozwiązania, które podnoszą standard życia. Włączniki dotykowe Livolo to produkt nowoczesny i bardzo praktyczny. Cechuje się efektownym designem i doskonałą estetyką. Dobrze koresponduje nie tylko z wnętrzami w stylu nowoczesnym, choć dla tych wydaje się wręcz stworzony.

Włączniki dotykowe Livolo to alternatywa dla klasycznego, powszechnie stosowanego w naszych domach osprzętu. Pośród innych dostępnych na rynku produktów wyróżniają się efektownym designem nawiązującym do stylistyki wnętrz nowoczesnych. Za pierwszym razem uwagę przykuwa przede wszystkim wygląd Livolo. Przy bliższy poznaniu ich zalet, zafascynują nas ich możliwości.

Jak włączyć światło?

Z pozoru banalne pytanie przy klasycznych włącznikach, w przypadku osprzętu Livolo nie powinno już tak dziwić. Sterowanie światłem za pomocą dotyku jest bardzo proste. Problem może zatem wynikać tu nie tyle z braku umiejętności, ile z niewiedzy. Do włączenia światła za pomocą osprzętu Livolo wystarczy delikatne dotknięcie opuszkiem palca znajdującego się pośrodku panelu kółka. Po jego dotknięciu światło w pomieszczeniu zostanie zapalone, a kółko zaświeci się na kolor niebieski. Jeśli natomiast światło będzie wyłączone, zlokalizowane na panelu kółko będzie się świecić na czerwono.

Włączniki Livolo to także możliwość sterowania światłem za pomocą pilota. W tym celu należy wybrać osprzęt oznaczony symbolem „R”. Kompatybilny z nim  pilot pozwoli włączać i wyłączać światło nawet wtedy, gdy znajdujemy się w sporej odległości od panelu sterowania. Nietrudno wyobrazić sobie wiele sytuacji, w których moglibyśmy wykorzystać taką możliwość.

Efektowny wygląd i trwałość produktu

Włączniki Livolo zachwycają efektowną stylistyką, która doskonale koresponduje z pomieszczeniami w stylu nowoczesnym. Dobrze wpisuje się w nie płaski, szklany panel. Wykonany z hartowanego szkła gwarantuje nie tylko nienaganną prezencję, ale również trwałość i odporność na uszkodzenia. Solidny materiał sprawia, że włączniki Livolo wyglądają doskonale nawet po wielu latach użytkowania. Są odporne na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Producent dotykowych paneli pomyślał o zróżnicowanych oczekiwaniach inwestorów. Dzięki temu w sklepie elektrycznym Gajwer.pl możemy znaleźć osprzęt w różnych wersjach kolorystycznych. Z łatwością dopasujemy go do wielu pomieszczeń, niezależnie od zastosowanych wewnątrz barw i materiałów.

Bezpieczeństwo użytkowników

Na uwagę zasługuje to, że dzięki włącznikom Livolo poprawia się bezpieczeństwo domowników. Zaletą jest ich niepalna obudowa, która nie będzie stanowić dodatkowego zagrożenia w przypadku pożaru. Ponieważ jest całkowicie szczelna, nie sprowadzi też na użytkowników zagrożenia przy przypadkowym zachlapaniu wodą. Jest jeszcze jeden aspekt, o którym warto pamiętać. Podświetlany panel sterowania znacznie poprawia bezpieczeństwo przy poruszaniu się po zmroku. Dzięki niemu będziemy w stanie z łatwością zlokalizować w ciemności włącznik. Unikniemy w ten sposób wielu potencjalnie niebezpiecznych sytuacji oraz zabrudzeń ściany wokół panelu sterowania.

Włączniki Livolo mają liczne zalety, które docenia coraz szersze grono odbiorców. Jednych przekonuje ich efektowny design, inni decydują się na zakup, zachwyceni ich funkcjonalnością. Są i tacy, dla których znaczenie ma wszystko, co wraz z ich montażem wnoszą do wnętrza.