Strona główna Meble do jadalni Festiwal Cenowy w Abra

Festiwal Cenowy w Abra

428
0

Wyjątkowe okazje cenowe czekają na ciebie w salonach meblowych Abra. Masz szansę upolować wiele atrakcyjnych produktów o kilkaset złotych taniej. Oferta obowiązuje od 23 lipca do 5 sierpnia.

Najniższe ceny? Tylko w Abra. Narożniki, sofy, krzesła oraz wiele innych mebli do swojego mieszkania kupisz w Abra w wyjątkowo niskich cenach. Warto przejrzeć gazetkę promocyjną, jak i udać się do salonu stacjonarnego, aby na żywo zobaczyć, co oferuje Abra dla swoich klientów. Dzięki aktualnej akcji, możesz urządzić wnętrza w sposób tani, a jednocześnie bardzo efektowny. Daje to ogromne możliwości, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz. Nowości dostępne są do 15% taniej, bestsellery w okazyjnych, dużo niższych cenach. Np. sofy i kanapy możesz kupić już za 1599 zł, a krzesła za 149 zł. Dodatkowo, Abra przygotowała ofertę kredytową: 20 rat 0% przy RSSO 0%. Kredyt jest dostępny przy zakupach za minimum 2500 zł.

Zobacz, jakie meble oferuje Abra na https://www.abra-meble.pl/gazetka/377/#page/12 i skorzystaj z wyjątkowych ofert promocyjnych.