Strona główna Dodatki „Filcowe Święta” jeszcze tylko w Krakowie

„Filcowe Święta” jeszcze tylko w Krakowie

282
0

Meble Vox zorganizowały w tym roku rodzinne warsztaty, którym przyświeca nazwa „Filcowe Święta”. Już odbyły się one w Poznaniu, ale jeszcze można iść na warsztaty, które odbędą się w Krakowie.

15 grudnia w Krakowie, a dokładniej w Pracowni Wnętrz przy ul. Jasnogórskiej 2A, będą poprowadzone zajęcia warsztatowe podczas których nauczycie się Państwo robić własnoręczne ozdoby choinkowe z filcu. Oprócz tego prowadzący pokażą w jaki sposób wykorzystać papier do wykonania ozdób na choinkę. Z pewnością będzie to świetna okazja do rodzinnej zabawy, podczas której Państwa dzieci nabiorą dodatkowych zdolności manualnych.

Aby wziąć udział w warsztatach w Krakowie, należy swoje zgłoszenie wysłać na adres krakow_jasnogorska@meble.vox.pl , podając w tytule wiadomości: „warsztaty świąteczne”. Jest również możliwość zapisania się telefonicznie, pod numerem 12 626 42 18. W obu przypadkach wymagane jest podanie następujących danych: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail.

Więcej szczegółowych informacji o „Filcowych Świętach” znajduje  się pod adresem http://www.meble.vox.pl/artykul-rodzinne-warsztaty-w-poznaniu—-filcowe-swieta—-1107.html