Strona główna PORADY Firma Nubes pomoże w renowacji mebli

Firma Nubes pomoże w renowacji mebli

159
0
renowacja-mebli

 

Eleganckie i stylowe meble tapicerowane nigdy nie wyjdą z mody. Jednak nawet najdroższe sofy, fotele lub pufy przy systematycznym użytkowaniu tracą swój reprezentacyjny wygląd. Wymiana ich na nowe to drogie rozwiązanie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi usługa profesjonalnego tapicerowania mebli świadczona przez firmę Nubes.

Dlaczego współpraca z Nubes jest opłacalna?

Nubes Wrocław to firma, która nawet najbardziej stare i zniszczone meble przekształca w prawdziwe arcydzieła. Jej dodatkowymi zaletami są:

Naprawdę niskie ceny. Koszt tapicerowania sofy zaczyna się od 1000 zł, fotela – od 400 zł, a krzesła – od 100 zł;

Tysiące opcji zarówno przywracania funkcjonalności meblom, jak i tworzenia zupełnie nowego projektu;

Wysokiej jakości wykonywanie prac o dowolnym stopniu złożoności.

Tapicerowanie i renowacja mebli to świetna alternatywa dla kupowania nawet niedrogich mebli, ponieważ jednocześnie otrzymuje się możliwość zachowania rzeczy bliskich sercu, otrzymanych np. w formie spadku.

Oczywiście wszystkie prace renowacyjne są dokonywane offline, ale wybranie tapicera, złożenie zamówienie i doprecyzowanie jego szczegółów u każdego klienta może przebiegać online. Ponadto na stronie zostały przedstawione opinie innych klientów, którzy już skorzystali z rozwiązań Nubes. Zamieszczone informacje pozwalają także obliczyć wstępny koszt usług, a ostateczną cenę można uzgodnić z managerem telefonicznie lub zapraszając pracownika do siebie do domu lub biura w celu dokonania wyceny.

Jakie problemy można rozwiązać, zwracając się do Nubes?

Niezależnie od tego, jak zepsute meble posiadasz, eksperci znajdą najbardziej efektywny sposób na odnowienie ich wspaniałego wyglądu i przywrócenie im funkcjonalności. Do kontaktu z fachowcami zachęcamy, jeśli na meblach tapicerowanych zepsuł się lub został rozdarty materiał, pękły szwy lub zużyło się wypełnienie. Pomoc ekspertów okaże się niezastąpiona również dla wszystkich tych, którzy zmienili wnętrza i poszukują odpowiednich rozwiązań do ich wyposażenia.

Każde nowe zlecenie, którego podejmują się zatrudnieni w Nubes tapicerzy – to indywidualny projekt, przewidujący rzetelny dobór technologii i designu, a ponadto obowiązkowo realizowany z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klientów. Przykłady już zrealizowanych projektów można zobaczyć w portfolio: mieści ono zdjęcia zarówno klasycznych elementów wyposażenia wnętrz, jak i kreatywnych modeli, którym doskonały wygląd i maksymalną użyteczność zapewnili właśnie pracownicy Nubes.

 

 

 

Poprzedni artykułMeble vox dla dzieci – wysoka jakość i nowoczesna stylistyka
Następny artykułŁóżko z szufladami do sypialni – pomysł na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.