Strona główna Meble pokojowe Forte – promocja do 5 września

Forte – promocja do 5 września

944
0

Jeśli nadal nie możesz zdecydować się na zmianę wystroju swojego mieszkania, to może dobrą motywacją do podjęcia się tego wyzwania będzie promocja Mebli Forte.

Nie trać czasu, promocja w salonach meblowych Forte będzie trwać tylko do 5 września, dlatego już teraz zapoznaj się z gazetką promocyjną dostępną na stronie http://www.forte.com.pl/promocje.html . Warto z tej promocji skorzystać, ponieważ wybrane meble są przecenione aż o 25%!!

Szukaj promocyjnych cen mebli w kolekcjach  CALPE, COLORS, COMBINO, DANY, FADO, HEY, INDIGO, JULIETTA, LACE, LATIS, LIBELLE, MAXIMUS, NIKO FORQUICK, SIRSEY, SNOW, WINNIE, YOOP biurka MT971, MT972, MT973, MT974. Dodatkowo możesz skorzystać z 50% rabatu na artykuły dekoracyjne!

Poprzedni artykułTysiące mebli taniej o VAT
Następny artykułSrebrna promocja w DEK
Redaktor MebleWyprzedaż
Urządzanie wnętrz to nie tylko kupowanie mebli, to przede wszystkim wizja, budowanie nastroju i miejsca gdzie będziemy spędzać większość naszego życia. Największą sztuką jest połączyć te wszystkie elementy z kupieniem mebli w dobrych cenach. Dlatego właśnie powstał portal o wyprzedażach, promocjach i przecenach na meble i akcesoria do urządzania domu. Nasz portal pozwoli Wam na znalezienie super okazji w przystępnych, wyprzedażowych cenach.