Strona główna Meble pokojowe Gama rozdaje prezenty przy zakupie mebli

Gama rozdaje prezenty przy zakupie mebli

272
0

Miło jest dostawać prezenty, szczególnie wtedy, kiedy święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Okazuje się, że możemy otrzymać coś gratis nawet wtedy, kiedy kupujemy meble! W salonach Gama trwa aktualnie interesująca promocja.

Jeśli dokonamy zakupu mebli wykonanych przez producentów: Bog-Fran, Kam oraz Gała Meble o wartości wyższej niż 2000zł., dostaniesz w zamian prezent-niespodzianki w postaci przydatnego urządzenia kuchennego. Jeśli jednak nie odpowiada ci takie rozwiązanie, możesz blender czy robot kuchenny zamienić na atrakcyjny rabat naliczany według systemu progów rabatowych stosowanego w Gamie.

Takie promocje nie zdarzają się często. Z pewnością warto pomyśleć o skorzystaniu z usług sklepu, o którym mowa. Teraz opłaca się to jeszcze bardziej! Więcej można dowiedzieć się odwiedzając stronę: http://www.gama-sklep.com.pl/promotions/show/rozdajemy-prezenty-84. Gama oferuje swoim klientom meble: kuchenne, biurowe, młodzieżowe, pokoje, tapicerowane, łazienkowe, do sypialni, a także stoły i krzesła.