Strona główna Dodatki Agata meble online – sklep internetowy – promocje i wyprzedaże

Agata meble online – sklep internetowy – promocje i wyprzedaże

8082
0

Agata Meble to jedna z największych sieci meblowych nie tylko w Polsce, ale też w całej Europie. Rozwój marki jest imponujący: dziś posiada ona kilkadziesiąt sklepów w kraju, a do tego od dawna podbija rynek sprzedaży mebli w Internecie. Sklep internetowy Agata Meble umożliwia wygodne i szybkie zrobienie zakupów bez wychodzenia z domu czy nawet podnoszenia się z – nomen omen – kanapy, co jeszcze do niedawna było trudne do wyobrażenia.

Agata Meble: wygodne zakupy online

Kupowanie w Internecie nie jest oczywiście niczym nowym – według badań już ponad połowa Polaków choć raz dokonała zakupu w sieci, a co trzeci z nas robi to regularnie. Powody są jasne: wygoda, oszczędność czasu, często też niższe ceny i dostawa pod same drzwi. Jednak kupowania mebli i elementów wyposażenia mieszkania wciąż się „uczymy”, czy raczej do tego powoli przekonujemy.

Wciąż pokutuje przekonanie, że tego typu przedmioty należy kupić w sklepie stacjonarnym, bo wypada je wcześniej obejrzeć „na żywo”. Ten pogląd powoli jednak odchodzi do lamusa. Współczesna technologia daje nam bardzo szerokie możliwości w zakresie zapoznania się z produktem przed jego zakupem. Bardzo dokładne zdjęcia, instrukcje w PDF, możliwość przybliżenia szczegółów, zobaczenia prawdziwych realizacji czy choćby przeczytania opinii użytkowników – to wszystko sprawia, że zakup mebli i wyposażenia domu w Internecie przestaje być traktowany w kategoriach abstrakcji.

Sieć Agata Meble w porę dostrzegła ten trend i już kilka lat temu zaoferowała swoim klientom możliwość dokonania zakupu z poziomu komputera czy urządzenia mobilnego. Sklep internetowy Agata Meble zawiera praktycznie całą ofertę, którą można znaleźć w sklepach stacjonarnych. Do tego Agata Meble regularnie organizuje różne promocje i wyprzedaże, w tym takie, które są dostępne wyłącznie dla kupujących online.

Aktualne promocje i wyprzedaże w AGATA MEBLE

Sklep internetowy Agata Meble: jak to działa?

Zakupy w Agata Meble online robisz dokładnie tak samo, jak w każdym innym sklepie internetowym. Po prostu wyszukujesz interesujące Cię produkty, wrzucasz je do wirtualnego koszyka, wybierasz opcję dostawy i potwierdzasz zamówienie, które także opłacasz online. Możesz zrobić zwykły przelew internetowy lub skorzystać z karty płatniczej.

Warto wiedzieć

W sklepie internetowym Agata Meble istnieje możliwość dokonania zakupu ratalnego – cały proces jest przeprowadzany online.

Sam sklep jest bardzo funkcjonalny. Wszystkie produkty zostały czytelnie pogrupowane na poszczególne kategorie, co znacznie ułatwia znalezienie potrzebnych mebli czy akcesoriów. Podkreślamy, że masz możliwość zakupu także pełnych zestawów mebli, w tym mebli tapicerowanych, jak sofy czy narożniki.

Ponadto w sklepie internetowym Agata Meble znajdziesz najróżniejsze akcesoria, tekstylia, elementy oświetlenia i inne artykuły wyposażenia wnętrz. Jeśli więc dokładnie wiesz, czego szukasz, masz już konkretną wizję urządzenia mieszkania czy domu, to bez najmniejszego problemu skompletujesz całe wyposażenie online.

Jeśli chodzi o dostawę, to jej koszt zależy od tego, jaki produkt kupujesz. Drobniejsze przedmioty, jak akcesoria wykończeniowe czy oświetlenie, są dostarczane za pośrednictwem detalicznej firmy kurierskiej – koszt zamyka się w 20 złotych.

W sytuacji, gdy chcesz kupić pełnowymiarowy mebel, na przykład tapicerowany narożnik, dostawę realizuje firma spedycyjna dysponująca samochodami ciężarowymi. Wówczas koszt takiej usługi jest odpowiednio wyższy – przykładowo za dostarczenie sofy zapłacisz 149 złotych. Zaznaczamy przy tym, że w cenę jest już wliczona usługa wniesienia mebla lub paczek na palecie.

Dla kogo zakupy online w AgataMeble?

Zakupy online w Agata Meble są świetnym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób, które nie mają łatwego dostępu do sklepu stacjonarnego tej sieci. Pomimo dynamicznego rozwoju Agata Meble nadal nie jest obecna w każdym mieście, nie wspominając już o mniejszych miejscowościach.

Poza tym możliwość kupienia produktów z oferty Agata Meble w sklepie internetowym to doskonała opcja dla tych, którzy nie mają czasu, by chodzić po sklepach stacjonarnych lub po prostu nie lubią tego robić.

Promocje i wyprzedaż w Agata Meble: warto na nie polować online

W sklepie internetowym Agata Meble regularnie pojawiają się informacje o aktualnych promocjach. Bez problemu można również upolować świetne okazje na zakup na przykład ostatniej sztuki produktu dostępnego w sprzedaży internetowej. Firma bardzo sumiennie podchodzi do kwestii aktualizowania stanów magazynowych, dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że opłacone zamówienie nie zostanie zrealizowane.

Warto wiedzieć

Agata Meble organizuje również promocje i wyprzedaże wyłącznie dla klientów internetowych. Przykładowo: kupując dowolny produkt z dostawą do domu można uzyskać 10% rabatu. Promocje oczywiście co jakiś czas się zmieniają, a na te najbardziej spektakularne można liczyć w okresie wielkich akcji wyprzedażowych, jak Black Friday czy Cyber Monday.

Ponadto w sklepie internetowym Agata Meble można sobie obejrzeć gazetkę promocyjną online i zapoznać się z najlepszymi ofertami, jakie przygotował sklep.