Strona główna Meble pokojowe Jubileuszowa oferta specjalna – KLER

Jubileuszowa oferta specjalna – KLER

864
0

Meble Kler to komfort i wysoka jakość, wyróżniająca się pośród mebli wypoczynkowych. Teraz Meble Kler są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, a to wszystko dzięki 40-temu jubileuszowi, jaki będzie obchodzić marka KLER.

Tylko teraz można skorzystać z oferty specjalnej, którą przygotowały salony meblowe Kler, a w której po promocyjnej cenie można nabyć limitowaną edycję narożnika Mezzo. Jest on dostępny po niższej cenie, gdyż z okazji jubileuszu jego cena jest pomniejszona o rabat wynoszący aż 25%. W promocyjnej cenie jest narożnik, który składa się z kanapy mogącej pomieścić 3 osoby oraz z szezlongu. Klienci chcących skorzystać z tej oferty będą mogli wybierać narożnik Mezzo spośród 4 dostępnych kolorów skór.

Dostępny jest on także w 2 wersjach kolorystycznych w przypadku obicia z materiału. Aby nabyć narożnik Mezzo w promocyjnej cenie należy się pośpieszyć, ponieważ ich ilość jest ograniczona. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj: http://www.kler.pl/jubileuszowa-oferta-specjalna?utm_source=reklama&utm_medium=cpc&utm_campaign=linki&gclid=CMPx0876iLcCFcJc3godKxEAXw