Strona główna Dodatki Kolekcja w stylu Japandi 20% taniej w BRW

Kolekcja w stylu Japandi 20% taniej w BRW

575
0

Do 30 września 2021 roku możesz kupić produkty z kolekcji Japandi 20% taniej. Warto skorzystać z tej oferty, aby móc wprowadzić do swojego domu wyjątkowe akcesoria od marki BRW.

Styl Japandi jest jedyny w swoim rodzaju i bardzo wyjątkowy. Dzięki temu, że postawisz na rozwiązania, które proponuje BRW, Twoje wnętrze będzie funkcjonalne, a dostęp do pięknych i praktycznych rzeczy, wręcz nieograniczony. Co możesz kupić? Przede wszystkim zestawy obiadowe, komplety filiżanek, miski, podkładki, kwietniki, talerze, wazony, plakaty, dzbanki na herbatę, tace oraz wiele innych produktów, które na pewno przydadzą się w domu. Wystarczy wybrać się do sklepów BRW lub przejrzeć asortyment zgromadzony w sklepie online, a na pewno znajdziesz wyjątkowe produkty dla siebie, w bardzo dobrych cenach.

Wejdź na https://www.brw.pl/promocje/kolekcja-w-stylu-japandi-09-2021/?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=2021.09.10-2021.09.30-kolekcja-w-stylu-japandi i ciesz się z możliwości skorzystania z wyjątkowych rabatów od BRW.