Strona główna Meble pokojowe Konkurs “IMS4YOUNG” dla młodych projektantów

Konkurs “IMS4YOUNG” dla młodych projektantów

564
0

Pasjonują Cię meble oraz aranżacja wnętrz? Jeśli masz głowę pełną pomysłów, to koniecznie weź udział w konkursie “IMS4YOUNG” dla młodych projektantów, który jest organizowany przez IMS Sofa Sp.z o.o. wraz z partnerem IMS Polska sp. z o.o.

Jeśli Twoje projekty cieszą się uznaniem wśród Twoich znajomych, to nie czekaj dłużej – przedstaw je komisji konkursowej. Prace konkursowe można zgłaszać do 31 maja 2014 do godziny 18.00 osobiście lub pocztą na adres IMS Polska Sp. z o.o., ul. Bydgoska 50, 85-790 Bydgoszcz. Aby prace zostały przyjęte i zakwalifikowane do konkursu muszą spełniać następujące warunki:
-projekt musi zostać opatrzony godłem oraz nagrany na płytę CD,
-projekt koncepcyjny musi zawierać: rzut, wizualizację z opisem kolorystyki, wymiary, opis techniczny,“story” zaprojektowanego mebla, mile widziane jest przygotowanie planszy z opisem technologicznym i materiałowym.

Do wygrania w konkursie jest aż 5 tysięcy złotych, odbycie praktyk w dziale Badań i Rozwoju IMS Group, możliwość uczestniczenia w procesie modelowania oraz tworzenia prototypu zwycięskiego projektu, prezentacja zwycięskiego projektu na łamach prasy i portali internetowych oraz wyjazd na targi 100% Design do Londynu, które odbywają się we wrześniu 2014 roku. Do zdobycia są także wyróżnienia, w których również zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną oraz ma możliwość zaprezentowania swojego projektu w prasie i portalach internetowych.